Lala Kent iu drejtua një postimi në rrjetet sociale duke thënë se është 'mbaruar'

Klea

Lala Kent iu drejtua një postimi në rrjetet sociale duke thënë se është ‘mbaruar’

Ylli i Vanderpump Rules Lala Kent po ndjen efektet e dy viteve të fundit. Që nga lindja e deri te ndarja e saj e keqe me Baby Daddy Randall Emmett e deri te Scandoval, jeta e Lalës ka qenë e çmendur. Ajo trajtoi lodhjen e saj emocionale në një postim të 5 gushtit në Threads, duke shkruar: “A keni arritur ndonjëherë në një pikë ku nuk është se keni nevojë për kohë ose një pushim, por thjesht e dini se keni mbaruar me diçka? Unë jam atje. Mendoj se kam mbaruar.”

Gjatë transmetimit të saj në Amazon Live më 7 gusht, një fans i kërkoi asaj të “përpunonte” postimin e Threads. Ish-zonja e SUR nuk do të zbulonte arsyen specifike pas postimit. Ajo gjithashtu pranoi se e kuptonte pse disa fansa mund të ndjehen të frustruar nga vendimi i saj për t’i mbajtur komentet e saj të paqarta.

“Është, për shembull, pse të vendosni diçka të tillë atje nëse nuk do të elaboroni,” shtoi Lala. “Çfarë është ky mesazh i fshehtë? Unë gjithmonë qesh me njerëzit që e bëjnë këtë, por për disa arsye … Unë [had] për ta vendosur këtë, si, në univers… Duhet të jetë atje, dhe unë kam nevojë vetëm për një ndryshim në jetë.”

Lala ka nevojë vetëm për një pushim

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Themeluesi i Give Them Lala Beauty vazhdoi duke thënë: “Shumë kanë ndodhur në… të kaluarën, e dini, një vit e gjysmë, dy vjet.”

“Ka raste kur ulesh dhe shkon, “Diçka nuk funksionon”, shtoi Lala. “Nuk mund ta përcaktoj saktësisht se çfarë është, por, si, çfarë dua nga jeta ime? Kështu që ja ku jam tani.”

Aktorja me kohë të pjesshme ndau gjithashtu informacione në lidhje me sezonin e ardhshëm të Pump Rules. Ajo ngacmoi “një ndryshim në dinamikën” midis kastit, pas pasojave të lidhjes së Tom Sandoval dhe Rachel Leviss.

A e ka falur Lala Sandovalin?

(Foto nga Amy Sussman/Getty Images)

Kur u shfaq një foto që tregonte Lala dhe Sandoval duke u përqafuar gjatë xhirimeve për VPR, Lala u dogj në rrjetet sociale. Ajo mori shumë reagime të fansave pasi ajo kishte qenë gjithmonë shumë e qartë për përbuzjen e saj për Tomin pas lidhjes së tij me Rachel.

Shoku i aktorit të Lalës, Scheana Shay, nxitoi të mbronte me pasion shoqen e saj të ngushtë. “Të gjithë këta njerëz thonë se nuk do ta shikojnë sezonin nga fotot që kanë dalë… si hajde!” ka thënë këngëtarja Good as Gold. “Si thoni të shikoni emisionin d*** dhe shikoni SI ndodhën të gjitha këto foto! Askush nuk e di se çfarë po ndodh aktualisht në këtë grup, përveç SHBA-së! Asgjë nuk është e rreme në këtë grup dhe njerëzit padyshim po paguajnë për veprimet e tyre.” Në rregull, atëherë. Na trego si ndihesh vërtet, Scheana.

Scheana më tej diskutoi xhirimet me Sandoval në një transmetim të saj të drejtpërdrejtë në Amazon më 24 korrik. Ndërsa xhironte me pjesën tjetër të kastit në një udhëtim në Liqenin Tahoe, ajo mori pjesë në një “gjë meditimi/shërimi shpirtëror” së bashku me Sandoval. Ajo tha se ishte “shumë e pakëndshme”.

“[But] do të bëjë TV të mirë,” tha ajo.

Vanderpump Rules aktualisht po xhiron sezonin 11 dhe pritet të rikthehet në pranverën e vitit 2024.