Kelly Dodd

Veterani i ‘RHOC’ Kelly Dodd akuzon gjykatësin Tamra për dështimin në mbështetjen e Shannon Beador pas arrestimit të BDI-së Kelly Dodd ka rënduar mbi ish Amvise të vërteta të Orange County bashkë-yll, Shannon Beador’s Arrestimi i fundit i BDI-së dhe pretendoi se jo të gjithë miqtë e saj e kanë mbështetur. “Më duhet të themVicki … Lexo më shumë

Shannon Beador

Andy Cohen shmang komentet mbi arrestimin e BDI-së të Shannon Beador në mes të pretendimeve të Bethenny Frankel kundër Bravo

Andy Cohen shmang komentet mbi arrestimin e BDI-së të Shannon Beador në mes të pretendimeve të Bethenny Frankel kundër Bravo Andy Cohen anashkalohen me mjeshtëri pyetjet në lidhje me Shannon Beador’s BDI-ja e fundit dhe arrestimi me vrap, mes Bethenny Frankel’s padi ndaj Bravo. e Shannon-it Arrestimi shqetësues i BDI-së duket se i jep peshë … Lexo më shumë

Bethenny Frankel

Lajmet për njerëzit

Bethenny Frankel përballet me reagime për komentin ‘injorant’ që sugjeron që arkëtari i TJ Maxx nuk mund të përballojë paletën e grimit

Bethenny Frankel përballet me reagime për komentin ‘injorant’ që sugjeron që arkëtari i TJ Maxx nuk mund të përballojë paletën e grimit Bethenny Frankel ngjalli polemika kur ajo komentoi se një arkëtare e TJ Maxx nuk mund të përballonte të blinte një paletë grimi prej 70 dollarësh, pasi u përpoq t’i jepte asaj një përzgjedhje … Lexo më shumë