Artikujt për kategorinë: Lajme nga realiteti

Phaedra Parks Shades Dan Gheesling

Phaedra Parks Shades Dan Gheesling

Parqet Fedra ka qëndruar e prenotuar dhe e zënë mes punëve të saj si anëtare e kastit të Married to Medicine dhe yll i famshëm i Peacock’s Tradhtarët Sezoni 2. ...

Tom Sandoval fshin zgjedhjen e modës së Lala Kent

Tom Sandoval fshin zgjedhjen e modës së Lala Kent

Tom Sandoval është përtej shëlbimit nëse ai mendon se dikush dëshiron komentin e tij mbi zgjedhjet e modës të bashkë-yllit të tij në Vanderpump Rules. Por burri ka kohë për ...

Morgan Wade përkëdhel Kyle Richards në WWHL

Morgan Wade përkëdhel Kyle Richards në WWHL

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky janë kapur në një rrjetë martesore të ngatërruar. Yjet e Real Housewives of Beverly Hills janë ndarë që në verën e vitit 2023. Kishte pëshpëritje ...

Lindsay Hubbard lëshon Hubb House me qira në Nashville

Lindsay Hubbard lëshon Hubb House me qira në Nashville

Harrojeni pjesën e shtëpisë Montauk. Është koha për Lindsay Hubbard sipërmarrje e re emocionuese për t’u materializuar. Shtëpia për të cilën Lindsay nënshkroi në Nashville, Tennessee në janar 2024 është ...