Artikujt për kategorinë: Lajme nga realiteti

RHONJ Sezoni 14, Episodi 5 Pamja paraprake

RHONJ Sezoni 14, Episodi 5 Pamja paraprake

Frank Catania dhe Dolores Katania divorcuar përgjithmonë më parë. Megjithatë, këto ditë, ata janë po aq të trashë sa hajdutët, si në Real Housewives të Nju Xhersit ashtu edhe jashtë ...

Ish-pastori i Gizelle Bryant, Jamal, shpall fejesën

Ish-pastori i Gizelle Bryant, Jamal, shpall fejesën

Urimet janë në rregull! Pastor Jamal Bryantish-bashkëshorti i yllit të Real Housewives të Potomac Gizelle Bryant, po martohet. Së fundmi ai ia bëri pyetjen partneres së tij, Karri Turner, dhe ...