Artikujt për kategorinë: Lajme nga realiteti

Stinët thelbësorë të RHOA

Stinët thelbësorë të RHOA

Të Amvise të vërteta të Atlantës ishte kësti i tretë në ekskluzivitetin e Bravo’s Real Housewives. Seriali aktualisht po transmeton sezonin e tij të 15-të dhe përbëhet nga Shereé Whitfield, ...

Vanderpump Rules Spinoff Revealed Cast

Vanderpump Rules Spinoff Revealed Cast

Pra thashethemet janë të vërteta. Të Rregullat e Vanderpompës spinoff po vjen. Fokusi do të jetë në një grup miqsh që i kanë tejkaluar ditët e tyre më të reja, ...

Çiftet, data e publikimit dhe më shumë

Çiftet, data e publikimit dhe më shumë

90 Day: The Last Resort është spin-off më i fundit i ikonës I fejuari 90 ditor univers, dhe ka potencialin për ta rikthyer ekskluzivitetin në rrugën e duhur. The Last ...