Alan Bersten i DWTS shpreson të çiftohet me Ariana Madix

Klea

Alan Bersten i DWTS shpreson të çiftohet me Ariana Madix

Sezoni 32 i Duke kërcyer me yjet po afrohet, dhe deri më tani, vetëm një personazh i famshëm është konfirmuar për sezonin: Ariana Madix. Ylli i Vanderpump Rules ka qenë i rezervuar dhe i zënë që prej një kohe të gjatë krimb-me-mustaqe i dashuri, Tom Sandoval, e tradhtoi me Rachel Leviss. Ariana ka kaluar në një valë marrëveshjesh dhe miratimesh që kur kaloi në zemërthyerjen e Scandoval. Mirë për të!

Tani një profesionist i DWTS është i etur të bashkëpunojë me Arianën. Alan Bersten po tregon pse Ariana do të ishte një partner ideal. I Dërguari i ka detajet.

Bëhuni gati për rumba!

Alan tha për yllin e Pump Rules, “Ajo duket sikur është shumë e rehatshme dhe e gatshme dhe e gatshme për të qenë pjesë e shfaqjes, dhe mendoj se kjo është një nga gjërat më të mira për një personazh të famshëm – gatishmëria e tyre për të mësuar dhe gatishmëria për të qenë atje. ” Ai vazhdoi, “Ju mund t’i mësoni dikujt se si të kërcejë, por nuk mund t’i mësoni se si të duan të jenë atje. Pra, mendoj se qëndrimi është një nga gjërat më të rëndësishme. Dhe Ariana duket se ka qëndrimin më të mirë”, ka thënë Alan. “Mund ta thoni menjëherë se ajo është gati të argëtohet.”

Valltarja, e cila ka qenë profesioniste e DWTS për shtatë sezone, beson se përvoja e Arianës në sallën e ballit do ta ndihmojë atë të heqë dorë nga trauma nga Scandoval. “Më pëlqen vallëzimi sepse më jep një mundësi kaq të madhe të jem në gjendje të lëviz dhe të ndihmoj një personazh të famshëm të shkojë në këtë udhëtim,” shpjegoi Alan.

“Pavarësisht nëse ata po mësojnë për veten e tyre, ose duan të heqin diçka nga gjoksi i tyre, sido që të jetë, kërcimi është mënyra më e mirë, sepse nuk keni nevojë të përdorni fjalët, ju mund të përdorni trupin tuaj, dhe unë jam i gjithi. për lëvizjen e atij trupi,” tha ai. Amen!

Nëse Ariana çiftëzohet me Alan, ata mund të jenë një kombinim fitues për të sjellë në shtëpi Mirrorball. Alan dhe partnerja e tij, ylli i The Bachelorette, Hannah Brown, fituan sezonin 28. Unë jam këtu për të!

Dancing with the Stars do të rikthehet në vjeshtë, të hënën në mbrëmje nga ora 20:00 ET deri në 22:00 ET në ABC. Gjithashtu do të transmetohet drejtpërdrejt në Disney+.