Zonjët më të këqija shtëpiake reale

Klea

Zonjët më të këqija shtëpiake reale

Amvise të vërteta fansat gjithmonë presin udhëtimin e një vajze. Shumicën e kohës, është magjepsës i spërkatur me ndonjë dramë të përzier me një kohë të mrekullueshme. Por ndonjëherë, zonjat nuk i bëjnë detyrat e tyre.

Nëse akomodimet u gjetën të mungojnë. Ose zonja i goditi mysafirët e saj në bordurë. Janë disa udhëtime që amvisat mezi presin t’i lënë në fund. Le t’i hedhim një vështrim mbrapa hosteseve më të këqija të Real Housewives.

Heather Thomson – Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut

Gjatë sezonit 6 të Real Housewives të Nju Jorkut, Heather Thomson i solli zonjat në shtëpinë e saj në Berkshires. Heather i bëri Berkshires një destinacion përpara Dorinda Medley dhe dhomës së saj famëkeqe të peshkut.

Ramona Singer u tmerrua nga akomodimi i saj. Kryesisht sepse nuk kishte ajër të kondicionuar. Kështu, Ramona porositi një kondicioner dhe e vendosi atë. Ajo gjithashtu hodhi një gotë verë në drejtim të bashkë-yllit të RHONY, Kristen Taekman nga një kanoe. E gjitha sepse Kristen i spërkati flokët Ramonës. Oh, nerva! Kristen përfundoi me një prerje në buzë.

Pasi u mor me strehimin që nuk ishte në përputhje me standardet e saj, Ramona pohoi se një shëtitje solli kujtime të pakëndshme fëmijërie. Një mik në një avion privat e shpëtoi Ramonën dhe e depozitoi në Hamptons.

Po për ta ngulur Ramona në një dhomë pa kondicioner? Jo lëvizja më e mirë.

Kenia Moore – Amvise reale të Atlantës

Ylli i Real Housewives of Atlanta, Kenya Moore, tregoi se sa e tmerrshme ishte një mikpritëse kur planifikoi festën e beqarisë së Cynthia Bailey. Kandi Burruss e shpëtoi ditën me striptisten Bolo. Amen!

Kenia mori foshnjën e saj, Brooklyn Daly, dhe shoqen e saj, LaToya Ali, në një avion privat për në Karolinën e Jugut. Pjesa tjetër e pjeshkës e bëri udhëtimin me një autobus të nxehtë dhe të mbushur me njerëz, pa banjë. Dhe Kandi, Shamea Morton dhe Porsha Williams gjithashtu kishin foshnja të vogla në shtëpi. Atyre nuk iu ofrua mundësia për të sjellë fëmijët e tyre.

Dhe të nesërmen, anëtarët e kastit të uritur të RHOA pritën me orë të tëra për një pjekje derri. Pastaj Kenia ecte përreth duke shijuar ëmbëlsirat me gaforre që porositi për drekën e saj. Askush nuk dëshiron një Kandi “të uritur”. Ju lutemi, kujdesuni për mysafirët tuaj, Kenia.

Tinsley Mortimer – Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut

Tinsley Mortimer planifikoi një udhëtim në Cartagena, Kolumbi për yjet e saj RHONY. Udhëtimi i sezonit 10 ra në historinë e Real Housewives – pothuajse fjalë për fjalë, për shkak të një emergjence lundrimi me varkë.

Carole Radziwill dhe Bethenny Frankel po grindeshin, ashtu si edhe Dorinda dhe Luann de Lesseps. Grupi hipi në një varkë dhe për një herë u duk se ishin mjaft të ftohtë. Tinsley organizoi një bar të lezetshëm me një banjë në një ishull.

Por kur zonjat u kthyen në varkë, ato u paralajmëruan se oqeani ishte i lëkundur atë kohë të ditës. Ndërsa dallgët ngrinin dhe tundnin varkën, Sonja Morgan u urinua. Ramona mbajti një Sonjë të tmerruar ndërsa Tinsley u tha atyre se gjithçka ishte “normale”.

Dorinda, duke kërkuar dëshpërimisht për jelekët e shpëtimit, zbuloi se varka po merrte ujë. Kamerat u mbyllën për sigurinë e të gjithëve në bordin e varkës.

Xhirimet vazhduan të nesërmen në shtëpi. Ndërsa zonjat ishin gjallë, sigurisht që nuk ishin mirë. Të gjithë, përveç Bethenny dhe Tinsley, u përballën me diarre. Dhe kjo është arsyeja pse Tinsley nuk u lejua kurrë të planifikonte një udhëtim tjetër.

Marlo Hampton – Amvise Reale të Atlantës

(Foto nga: Scott Gries/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Udhëtimi i Marlo Hampton në sezonin 14 në malet Blue Ridge ishte një fatkeqësi. Marlo ishte i fokusuar në lazer për të dalë me Kenian. Dhe Kenia ishte e vendosur ta shmangte atë.

Zonjat RHOA po përpiqeshin të shkonin në një minierë gurësh të çmuar. Por së pari, ata duhej të ndalonin grindjen në rrugë. Dhe Kenia shqiptoi fjalën e saj ikonë, “Unë jam një ikonë, ti je një ish-marrëfyes” për Marlo.

Të gjitha zonjat vazhduan të grindeshin me njëra-tjetrën. Më në fund, Marlo u tha mysafirëve të saj se udhëtimi kishte mbaruar dhe se ata duhej të largoheshin. Marlo donte paqe dhe relaksim. Dhe tani ajo kishte vetminë e saj.

Dorinda Medley- Real Housewives Ultimate Girls Trip

Gjatë sezonit të dytë të Real Housewives Ultimate Girls Trip, Dorinda priti bashkë-yjet e saj në Manorin e saj të dashur Bluestone në Berkshires. Dhe ajo kishte disa rregulla për mysafirët e shtëpisë së saj. Më e rëndësishmja ishte që askush të mos kishte ushqim në dhomat e gjumit. Dorinda nuk donte që minjtë të futeshin në shtëpinë e saj.

Real Housewives of Orange County alums Tamra Judge dhe Vicki Gunvalson ishin shkelësit më të mëdhenj. Ata ndjenë në fund zemërimin e Dorindës. Ndërkohë, zonja që “e bën mirë” vendos cupcakes në çdo dhomë gjumi për mysafirët e saj para mbërritjes së tyre.

Mendoj se Dorinda ka harruar të lexojë rregullat e shtëpisë së saj.

Mia Thornton – Amvise të vërteta të Potomac

(Foto nga: Shannon Finney/Bravo/NBCU Photo Bank nëpërmjet Getty Images)

Sezoni 7 i Real Housewives of Potomac paraqiti një udhëtim në Miami që ishte i paharrueshëm. Mia Thornton, e cila duhet të shkojë për kurorën më të keqe të zonjës, i hodhi një pije Wendy Osefo. Kur u kthyen në shtëpi, Uendi u largua për të qëndruar në një hotel. Ajo nuk ndihej e sigurt duke qëndruar me Mian.

Ndërkohë Mia u tërbua kur vajza e ditëlindjes, Karen Huger, nuk mori anën e saj. Karen vendosi të nesërmen të shkonte dhe të shihte Wendy.

Mia u ngjit në makinë dhe foli disa fjalë me Karen, Candiace Dillard Bassett dhe Ashley Darby. “Me përjashtim të Karen sepse ajo erdhi tek unë dhe më tha se çfarë po bënte, ju djema do t’ju duhet një vend për të qëndruar kur të ktheheni, mirë?” Mia u tha mysafirëve të saj.

Të largoni mysafirët tuaj fjalë për fjalë për asnjë arsye? Shpresojmë, Mia nuk po planifikon ndonjë udhëtim në të ardhmen për anëtarët e kastit të RHOP.