Zbulohet traileri i sezonit 18 të RHOC: BDI, FBI dhe DRAMA

Klea

Zbulohet traileri i sezonit 18 të RHOC: BDI, FBI dhe DRAMA

Traileri i sezonit të 18-të të RHOC ka mbërritur, duke u dhënë fansave pamjen e parë të dramës dhe veprimeve të këqija kur seriali origjinal Real Housewives kthehet në Bravo më vonë këtë vit. Me kaq shumë për të tretur dhe disa histori kryesore të vendosura për të ndriçuar ekranin e vogël, le të zhytemi menjëherë, apo jo?

Traileri i sezonit 18 të RHOC premton një shfaqje që duhet parë

Duke u kthyer për Amvisat e vërteta të Orange County Sezoni 18 është i gjithë kasti i sezonit 17. Tamra Judge, Shannon Beador, Heather Dubrow, Emily Simpson, Gina Kirschenheiter dhe Jennifer Pedranti janë kthyer të gjithë për një tjetër raund, ndërsa e reja Katie Ginella po vjen e nxehtë, duke i vendosur vëmendjen e saj Fancy Pants .

Duke ardhur në këtë sezon të ri, Shannon u godit nga një BDI, por vendosi të mos merrte pjesë në rehabilitim pas kësaj. Ajo gjithashtu zgjodhi të vazhdonte të pinte, pavarësisht sjelljes së saj të keqe. Kjo duket të jetë një mollë sherri me ish-zotën e saj, Tamra.

Shannon ka gjithashtu telashe, pasi ish-anëtari i saj tani është me ish-anëtarin e kastit të RHOC, Alexis Bellino. Nga ana e saj, Alexis po rikthehet në shfaqje në rolin e “mikut”. Ashtu si RHOC OG, Vicki Gunvalson, e cila dikur tha se do të kthehej vetëm nëse do t'i jepej një kontratë me kohë të plotë. Duket sikur gjërat ndryshojnë shpejt, në Orange County!

Një pjesë tjetër e madhe e trailerit, pavarësisht se ndodhi pasi kamerat fillimisht kishin rënë, është drama që rrethon të fejuarin tashmë të Jennifer, Ryan Boyajian. Është e qartë se amvisat e tjera kanë ende disa dyshime për marrëdhënien.

Pra, kur Ryan u implikua në një skandal kumari dhe vjedhjeje prej 15 milionë dollarësh, ata ndoshta u ndjenë të shfajësuar. Për fatin tonë, kamerat u kthyen menjëherë për të kapur pasojat.

Sezoni 18 i The Real Housewives of Orange County debuton më 11 korrik në Bravo.