Before the 90 Days Season 5 Couples: Who's Still Together

Klea

Zbulohet traileri i sezonit 10 të 90 ditëve të fejuara

Është e vështirë të thuhet me saktësi sa e madhe I fejuari 90 ditor ka qenë për TLC. Seriali kryesor po i afrohet sezonit 10 pasi spinoff-et duket se po rriten vazhdimisht po aq mirë. Dhe Sezoni 10 i 90 Day Fiancé do të shfaqë disa mbivendosje me një nga spinoff-et e tij, siç zbulohet në njoftimin e ri të kastit.

Sezoni 10 i të fejuarit 90 ditë përfshin të fejuarit që kthehen

TLC ndau njoftimin me PEOPLE, duke prezantuar gjashtë çifte gjithsej për 90 ditë të fejuarit, sezonin 10. Çifti i parë është një nga fansat e ekskluzivitetit, Jasmine, 36 dhe Gino, 52. Çifti u shfaq në dy sezone të Para 90 Ditët. Por me vizën e siguruar të Jasmine, ajo do të vijë në SHBA nga Panamaja për t’i bërë gjërat të funksionojnë me të dashurin e saj.

Më pas janë Sophie 23-vjeçare dhe Roberti 32-vjeçar. Sophie është me origjinë nga Britania e Madhe, por pasi u takua me Robertin në internet, vendosi të shkojë në SHBA. Ndërsa ajo me siguri pret që Los Anxhelosi të jetë glitzville, ajo mund të mos jetë e përgatitur për stilin e jetës modeste të Robertit.

Çifti i radhës u takuan që në vitin 2010 në një festë të Vitit të Ri në Ekuador, dhe që nga ajo kohë ata janë përpjekur për njëri-tjetrin. Manuel, 34 vjeç, së shpejti do të udhëtojë në Amerikë për t’u ribashkuar me Ashley, 31. Por të gjitha vitet e tyre larg mund të paraqesin sfida të paparashikuara.

Vjehrri është vendosur të shkaktojë telashe

Më pas është 30-vjeçari australian, Nick, i cili po shkon në Amerikë për të takuar të dashurën e tij 23-vjeçare, Devin. Të dy u takuan në Tinder dhe u dashuruan shpejt. Ata kaluan tre javë së bashku personalisht e cila shpejt u shndërrua në një vizë K-1. Por freskia e marrëdhënies së tyre dhe familja e “menduar” e Devinit mund të paraqesin disa kthesa të papritura.

Nikki, 47 vjeç dhe Justin, 36, njihen prej 17 vitesh. Ata u takuan në një faqe takimesh në Moldavi. Por Justin i ndërpreu gjërat kur nuk mund ta pranonte identitetin e Nikit si një grua trans. Me më shumë vite dhe mirëkuptim në shpinë, ai është gati të vijë në Amerikë dhe t’i japë një goditje tjetër me Nikkin.

26-vjeçarja Anali po lëviz nga Peruja në Kentaki për të takuar Clayton, 29 vjeç. Por nëna posesive e Clayton, një pengesë gjuhësore dhe çështjet e strehimit mund të jenë zhbërja e këtij çifti. Dhe e fundit, por jo më pak e rëndësishme është Citra, 26 vjeç dhe Sam, 30. Vjen Citra nga Indonezia për zemërimin e familjes së saj. Babai i saj është gjithashtu një udhëtar, i cili mund të jetë i papërgatitur për të mësuar të kaluarën e ndyrë të Semit.

Sezoni 10 i 90 Day Fiancé jep premierë më 8 tetor në orën 20:00 ET në TLC.