Zbulohet shkaku i përleshjes së fundit të Kim Zolciak dhe Kroy Biermann

Klea

Zbulohet shkaku i përleshjes së fundit të Kim Zolciak dhe Kroy Biermann

Kim Zolciak dhe Kroy Biermann’s momentet e paqes ishin të shkurtra. Sigurisht, disa mund ta kishin parë këtë. Megjithatë, ish-yjet e Real Housewives of Atlanta dukej se po shkonin mirë për një moment. Të dy festuan 12-vjetorinth përvjetorin e martesës në mes të divorcit të tyre.

Më 20 nëntor, fansat vunë re Kim dhe Kroy me fëmijët e tyre të vegjël. Grupi i vogël u prerë flokësh dhe akullore së bashku, dhe gjithçka dukej e qetë. Pas një darke të suksesshme përvjetori dhe një shëtitjeje normale me fëmijët, të famshmit thuajse hoqën pamjen se gjërat ishin mirë.

Fatkeqësisht për dyshen dhe fëmijët e tyre, tensionet u rritën më vonë atë natë dhe pasoi një tjetër debat. Të bërtiturat u bënë aq të forta saqë një prej fëmijëve të tyre iu desh të thërriste policinë. Tre oficerë dhe një mbikëqyrës iu përgjigjën thirrjes, ndoshta të njohur me situatën deri tani. Rezulton se ishte më e njohur nga sa e kuptoi kushdo.

Kim dhe Kroy duhet të ndahen sa më shpejt

Sipas TMZ, lufta ishte po aq e vjetër, po aq e vjetër. Burime pranë çiftit të ndarë thanë për gazetën se shkak i sherrit ishte presioni në rritje financiar me të cilin përballet çifti. Megjithatë, burimet treguan gjithashtu se sherri i së hënës nuk ishte i vetmi sherr që çifti ka pasur kohët e fundit.

Edhe pse gjërat dukeshin më normale se kurrë mes Kim-it dhe Kroy-t, duke çuar në përleshjen verbale të hënën, të brendshëm konfirmuan se të dy ishin grindur për rreth një javë më parë. Policia mund të jetë thirrur më 20 nëntor, por raportet sugjerojnë se përleshjet paraprakisht ishin intensive në vetvete.

Gjërat nuk mund të jenë të lehta me Kim dhe Kroy që ende jetojnë nën të njëjtën çati. Edhe pse raportet thonë se Kroy jeton në katin e sipërm ndërsa Kim qëndron në suitën e dadove në katin e poshtëm, kjo distancë nuk është e mjaftueshme. Dhe edhe nëse nevojat e tyre financiare do të plotësoheshin, burimet sugjerojnë se kjo nuk do të rregullonte problemet e tyre martesore.