Kathy Hilton

Klea

Zbulohet përballja emocionale e Kyle Richards dhe Kathy Hilton në ribashkimin “RHOBH”

Zbulohet përballja emocionale e Kyle Richards dhe Kathy Hilton në ribashkimin “RHOBH”

Annemarie Wiley zbuloi se një bisedë “shumë e thellë” u zhvillua mes Kyle Richards dhe Kathy HiltonAmvise të vërteta të Beverly Hills ribashkim.

“Kishte shumë gjëra të rëndësishme për të cilat ata folën në ribashkim – – për të cilat ata folën në ribashkim”, tha i sapoardhuri i Bravo për Page Six, të martën.

Kathy Hilton

Annemarienjë mik i vjetër i Kyle’sngacmoi se fansat do të jenë “shumë të interesuar për bisedat që u bënë”.

“Ato ishin shumë të nevojshme,” tha ajo për shkëmbimin. “Ata janë shumë të thella dhe shumë të nevojshme.”

Kyle Richards

Annemarie e quajtën marrëdhënien e ndarë të vëllezërve dhe motrave “një rrugë” për të cilën “ata kanë punuar për pak”.

Rrjeti shkaktoi një vërshim të bisedave të fansave gjatë fundjavës kur ata postuan një foto të Keti, i cili nuk filmoi për sezonin 13, duke pozuar plot glam përpara një traileri të ribashkimit.

Kathy Hilton

Kyle dhe Keti ra në fund të sezonit 12 dhe me sa duket nuk komunikoi për gati një vit. Ata u bashkuan me motrën e tyre, Kim Richards’ dasma e vajzës, në qershor 2023.

Keti i tha Page Six në dhjetor — “Kur pashë Kyle në Aspen në [sister] Kim [Richards’] dasma e vajzes, kam ecur [into] një sallon flokësh shumë të qetë dhe Kyle po i lante flokët.”

Kathy Hilton

Keti ndau duke luftuar me lotët – “Ajo shkon, ‘Oh, ja ku është motra ime!” Dhe fjalë për fjalë isha sikur … më bëri të ndihesha kaq mirë. Nuk e kisha parë akoma. Por ajo ishte shumë e emocionuar duke i thënë personit, kështu që më bëri të ndihem mirë.”

Kyle Richards

Edhe fansat mezi presin ta shikojnë Annemarie dhe Kristal Kung-Minkoff hasin mishin e tyre në skenën e ribashkimit.

“Isha shumë nervoze duke u futur në të, por vajzat ishin të shkëlqyera. Të gjithë thanë: ‘Do ta kalosh këtë’ dhe më qetësuan. Annemarie40, tha.

“Në fakt u ndjeva shumë mirë për këtë. E dini, unë thashë të gjitha gjërat që doja të thoja. I kuptova të gjitha pikat e mia, thashë të gjitha të vërtetat e mia, që janë të vërteta. Ishte mirë,” vazhdoi anestezistja infermiere.

Kathy Hilton

RHOBH rishtarja nuk e kuptoi se cila nga gratë ndau “biseda shumë të rëndësishme”, por tha se “tifozët do të befasohen shumë këndshëm”.

“Unë mendoj se ata do të befasohen me disa nga gjërat që zbulohen, dhe mendoj se thjesht do të befasohen këndshëm se si shpalosen disa gjëra, e dini, por do të jetë, do të jetë i mbushur me veprime,” tha ajo.

Annemarie tha se ishte “optimiste” për mundësinë e zhvillimit të një miqësie me të Kristalpor qëndroi ngushtë në detajet e ribashkimit.

Annemmarie Wiley

Ajo shtoi se kur erdhi puna për të zgjedhur pamjen e saj të parë të ribashkimit, ajo vendosi të shkonte me një estetikë “më të lehtë, më të ndritshme dhe më të lumtur”.

“[This season] thjesht u ndje shumë negativ për mua, dhe kjo nuk jam unë”, tha ajo për zgjedhjen e saj të modës. “Unë jam shumë i hapur, plot flluska dhe argëtues dhe jam ai që më pëlqen t’i mbledh të gjithë së bashku dhe të kaloj një kohë të mirë. Kështu që unë thjesht doja të kanalizoja, si, të lehta, të ndritshme dhe argëtuese!”

Amvisat e vërteta të Beverly Hills transmetohet të mërkurën në orën 20:00 ET në Bravo.

“Kur pashë Kyle në Aspen në [sister] Kim [Richards’] dasma e vajzes, kam ecur [into] një sallon flokësh shumë të qetë dhe Kyle, ajo po lante flokët e saj.”