Zbulohet paga e amvisave të vërteta të Atlantës dhe Don't Be Tardy e Kim Zolciak

Klea

Zbulohet paga e amvisave të vërteta të Atlantës dhe Don’t Be Tardy e Kim Zolciak

Sipas llogaritjeve të mia, Kim Zolciak duhet të ketë shumë para. Kroy Biermann duhet të ketë gjithashtu një vezë foleje të këndshme për t’u rikthyer, por me mend çfarë? Pas Mos u vononi u anulua dhe paratë pushuan së ardhuri, Kim dhe Kroy vazhduan të shpenzonin.

Kjo nuk do të thotë se disa gjëra nuk ishin një goditje e nevojshme financiare. Të kesh katër fëmijë në një kohë të shkurtër do të hajë disa fonde. Ndërtimi i “shtëpisë tuaj të ëndrrave” do të sjellë gjithashtu një ngërç në ekuilibrin tuaj të disponueshëm. Por Kim dhe Kroy blenë makina dhe fytyra të reja. Shpenzohen shumë për procedurat dhe artikujt e nivelit të lartë për veten e tyre. Dhe të mos harrojmë lojërat e fatit. Falë disa dokumenteve të reja gjyqësore, tani e dimë se sa shumë ka harxhuar Kim, dhe nëse keni qenë të acaruar më parë, thjesht prisni.

Ata ishin të vonuar për të gjitha pagesat

Kimbo dhe Kroy janë në borxhe të mëdha dhe ata mund të falënderojnë veten për një punë të bërë mirë. Shtëpia e tyre është në rrezik dhe ata janë në mes të divorcit, por çifti i larguar duan që banka të shpëtojë McMansion-in e tyre.

Kroy dëshiron që gjithçka të ndahet në mes. Nuk mund të marrësh gjak nga dy rrepë, por kjo nuk do ta pengojë ish-djaloshin e NFL-së të provojë. Mes paaftësisë së tyre për të paguar faturat, Kim ka shitur katrahurat e saj në internet. Për fat të keq për Kroy, ajo nuk ka rrëshqitur asnjë para nga shitjet në rrugën e tij.

Për Us Weekly, Kim “përvetësoi një koleksion të gjerë çantash, këpucësh dhe veshjesh të stilistëve” që kur u martua me Kroy. Ai mendon se ato “vlejnë qindra mijëra dollarë”. A nuk po qante Kim në një Land Rover disa javë më parë? Merrni një Honda të përdorur, djema.

Kroy shtoi se ai nuk e di se çfarë bëri Kim me paratë, përveç blerjes së dhuratave të fëmijëve për Krishtlindje. Dhe? A priste ai që Kim të merrte një busull moral nga Santa? Më jepni një pushim. Thënë kështu, një burim i brendshëm tha se “me paratë që Kim mori nga shitja e artikujve, ajo pagoi faturat dhe u mori fëmijëve dhuratat e Krishtlindjeve që kur Kroy u dha kujtimet”.

Burimi shtoi, “Ai ende nuk ka punë dhe është ulur në shtëpi duke mos bërë asgjë”. Për të qenë të drejtë, të dy janë të këqij.

Pagat Bravo

Gjatë kohës së Kim me Bravo, ajo fitoi një qindarkë të bukur. Dokumentet e gjykatës tregojnë se ajo fitoi 80 mijë dollarë për episod të Don’t Be Tardy. Kroy fitoi 20 mijë dollarë për episod dhe shfaqja vazhdoi nga 2012 deri në 2020.

Për sezonin 8, Kim fitoi 960 mijë dollarë në total. Në Real Housewives of Atlanta, Kim tërhoqi 600 mijë dollarë për episod. Kjo i jep asaj rreth 3 milionë dollarë gjatë pesë sezoneve. Sa i përket Kroy-t, ai kishte 14 milionë dollarë nga NFL.

Dokumentet ligjore thanë: “Duke pasur parasysh situatën e rëndë financiare të palëve, është kritike që e gjithë pasuria bashkëshortore që i nënshtrohet ndarjes së drejtë të identifikohet dhe më pas të ruhet nga Gjykata”.

Këtu është falimentimi në 2024 për Kim dhe Kroy. Qëndroni të sintonizuar.