Zbulohet Kasti i Artë i Bachelor: Njihuni me 22 gratë që konkurrojnë për zemrën e Gerry Turner

Klea

Zbulohet Kasti i Artë i Bachelor: Njihuni me 22 gratë që konkurrojnë për zemrën e Gerry Turner

Ata kanë qenë mësues, agjentë imobiliare, terapistë – madje edhe nxitës të tifozëve dhe instruktorë fitnesi. Ata vijnë nga qytete të vogla të çuditshme dhe zona të mëdha metropolitane. Ata kanë emra si Edith, Peggy dhe Nancy. Dhe të gjithë janë mbi 60 vjeç.

ABC ka publikuar emrat e Gerry Turner’s vajzat. Të gjithë ata do të konkurrojnë për trëndafila, si dhe për dashurinë e tij Beqari i Artëvjen diku më vonë këtë vjeshtë.

Përveç emrave të garuesve, ABC publikoi edhe një ngacmues të shkurtër, duke u dhënë fansave një vështrim të parë mbi 22 femrat që konkurrojnë për zemrën e 72-vjeçares së ve.

Njihuni me zonjat e The Golden Bachelor

Anna, 61 vjeç

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Anna është një nutricioniste në pension nga Summit, New Jersey. Ajo i pëlqen të udhëtojë dhe kur zhytet me peshkaqenë, ajo shkon pa kafaz. Kjo mund të jetë një përgatitje e mirë për t’u marrë me disa nga konkurrentët e tjerë.

Prill, 65

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

April është një terapist nga Port St. Lucie, Florida. April pëlqen të kërcejë me Taylor Swift, të shikojë “Brigerton” dhe të luajë me dy qentë e saj.

Christina, 73 vjeç

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Christina është një Menaxhere Blerje në pension nga Sierra Madre, Kaliforni. Koncerti i saj i parë ndonjëherë ishte The Beatles në 1964.

Edith, 60

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Edith është një sekser në pension nga Downey, Kaliforni. Edith po ndërton një ADU (e njohur edhe si Granny Flat ose Casita) në oborrin e shtëpisë së saj, dhe ajo është menaxherja e projektit.

Ellen, 71 vjeç

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Ellen është një mësuese në pension nga Delray Beach, Florida. Ellen ëndërron të shkojë në Afrikë me safari.

Besimi, 60

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Faith është një mësuese e shkollës së mesme nga Benton City, Washington. Besimit i pëlqen të kalërojë kalin e saj, Lirinë, nëpër male.

Jeanie, 65 vjeç

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Jeanie është një menaxhere projekti në pension nga Estill Springs, Tenesi. Shkuarja në Super Bowl është në krye të listës së kovës së Jeanie.

Joan, 60 vjeç

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Joan është një administratore e shkollës private nga Rockland, Maryland. Ajo i pëlqen muzetë historikë dhe ushqimi i saj i preferuar është një burger i madh dhe me lëng.

Kathy, 70 vjeç

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Kathy është një konsulente arsimore në pension nga Austin, Teksas. Kathy ka qenë në tre kontinente dhe shpreson të shkojë në të shtatë. Ajo është gjithashtu një “Christmaholic” (lloj vajza ime).

Leslie, 64 vjeç

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Leslie është një instruktor fitnesi nga Minneapolis, Minesota. Ajo është një ish kampione e gjimnastikës dhe i urren minjtë.

Maria, 60 vjeç

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Maria është një drejtoreshë e shëndetit dhe mirëqenies nga Teaneck, New Jersey. Maria nuk ka shkuar kurrë në paintball, por me të vërtetë dëshiron të provojë!

Marina, 60 vjeç

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Marina është një edukatore nga Los Angeles, Kaliforni. Marina ka TRE diploma master. Uau. Kjo është mbresëlënëse, por ajo mund të jetë e vështirë për të vazhduar me të.

Nancy, 60 vjeç

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Nancy është një dizajnere e brendshme në pension nga Aleksandria, Virxhinia. Nancy pëlqen një rom-com të mirë dhe gjithashtu Bruce Springsteen.

Natascha, 60 vjeç

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Natascha është një trajner pro-plakje dhe folës i moshës së mesme nga New York City, New York. Natascha dëshiron që fundet e ziles të kthehen, dhe gjëja e saj e preferuar për të bërë në një takim është të qeshësh.

Pamela, 75 vjeç

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Pamela është një pronare salloni në pension nga Aurora, Illinois. Unë mendoj kështu! Shikoni gjithë flokët e bukur! Pamela pëlqen një BBQ në oborrin e shtëpisë dhe pëlqen të përkëdhel.

Patty, 70 vjeç

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Patty është një profesioniste e pasurive të paluajtshme në pension nga Durham, Karolina e Veriut. Patty i pëlqen shkëlqimi i trupit të saj dhe ju inkurajon të bëni të njëjtën gjë. Ajo gjithashtu nuk mund ta fillojë ditën e saj pa një filxhan kafe.

Peggy, 69 vjeç

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Peggy është një higjieniste dentare nga East Haven, Connecticut. Peggy ka një frisé shumë të lezetshme bichon të quajtur Libby dhe do të donte të ishte Jennifer Lopez për një ditë.

Renee, 67 vjeç

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Renee është një ish-nxitës i tifozëve të Ariut të Mjaltit të Çikagos nga Çikago, Illinois. Renee dëshiron shumë të takojë Harry Styles dhe i pëlqen t’i çojë nipërit e saj në kopshtin zoologjik.

Sandra, 75 vjeç

Kredia e fotografisë: ABC/Ricky Middlesworth)

Sandra është një asistente ekzekutive në pension nga Doraville, Georgia. Sandra thotë se çdo gjë nga Luther Vandross e vendos atë në “humor”. Oh, zemër, thotë Luther Vandross të gjithë në humor.

Susan, 66 vjeç

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Susan është një Zyrtare Dasmash nga Aston, Pensilvani. Ajo ëndërron të hajë drekë me Kris Jenner. Ata do të duhej të mbanin etiketa emrash për t’i dalluar, sepse ajo duket si Kris.

Sylvia, 64

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Sylvia është një konsulente për marrëdhëniet me publikun nga Los Angeles, Kaliforni. Sylvia i pëlqen çdo justifikim për të veshur një kostum dhe ajo bën një tortë të famshme me fëstëk.

Theresa, 69 vjeç

(Fotografia: ABC/Ricky Middlesworth)

Theresa është një profesioniste e shërbimeve financiare nga Shrewsbury, New Jersey. Terezës i pëlqen të këndojë … vetëm në makinën e saj. Ajo gjithashtu e do rrokun e viteve ’70, të butë dhe të fortë.

The Golden Bachelor shfaqet premierë të enjten, 28 shtator në orën 8/7c në ABC.