Zbulohet i dashuri i ri i Ramona Singer

Klea

Zbulohet i dashuri i ri i Ramona Singer

Sado e mahnitshme që është Real Housewives e Nju Jorkut, ishte e çuditshme t’u thuash lamtumirë disa prej yjeve më ikonë të ekskluzivitetit. Ramona Singer kaloi 13 sezone duke krijuar dramë dhe duke shërbyer pamje. Asgjë ari nuk mund të qëndrojë (megjithëse, disa do të argumentonin se Ramona nuk ishte tamam ari, por pavarësisht).

Megjithatë, me kaq shumë kohë të kaluar në transmetim, Ramona ishte një zgjedhje e qartë për udhëtimin e ardhshëm Real Housewives Ultimate Girls: RHONY Legacy. Por sapo kjo të marrë fund, e ardhmja e Ramona në TV realitet ndihet e pasigurt. Ramona mund të jetë në rregull me këtë, megjithatë.

Gjërat padyshim që janë duke u parë në jetën e saj personale. Ajo ka një të dashur misterioz prej më shumë se një viti dhe të dy janë shumë të afërt. Shumë media kanë raportuar për argëtimin e mbushur me PDA që kanë pasur. Fansat e njihnin njeriun misterioz si Bill Kent. Tani, identiteti i tij i vërtetë është zbuluar.

Kush është e dashura e re e Ramona Singer?

Një ekskluzive nga The Daily Mail zbuloi se i dashuri i Ramonës është William ‘Bill’ Luby, një financier 63-vjeçar me bazë në New Jersey. Ai është CEO i një kompanie financiare, Seaport Capital. Çifti e kaloi njëvjetorin e tyre në Ditën e Punës këtë vit.

Miku i Bill foli gjithashtu me The Daily Mail për marrëdhënien. “Bill është absolutisht i goditur,” thanë ata. “Ajo është shumë më pak e çrregullt.” Burimi shpjegoi gjithashtu se çifti dëshironte t’i mbante gjërat në nivele të ulëta ndërsa Bill po finalizonte divorcin e tij.

“Bill po kalonte një divorc të shtrenjtë dhe natyrisht donte ta mbante të fshehtë lidhjen e tyre.” Por horizonti parashikon lundrim të qetë për çiftin. “Tani ai është zyrtarisht beqar, dashuria e tyre është rritur edhe më shumë dhe madje është folur për martesë.” Të dy thuhet se janë shumë të lumtur së bashku, dhe më shumë fuqi për ta.

Udhëtimi Real Housewives Ultimate Girls: RHONY Legacy transmetohet në dhjetor 2023.