Zbulohen paditësit e sezonit 21 të Bachelorette

Klea

Zbulohen paditësit e sezonit 21 të Bachelorette

25 kërkuesit meshkuj që konkurrojnë për dashuri Bachelorette Sezoni 21 është zbuluar, pasi u njoftua se Jenn Tran do të ishte zonja kryesore në daljen e fundit të ekskluzivitetit. Mes kërkuesve janë një student i mjekësisë, një ndërmjetës i pasurive të paluajtshme dhe një sipërmarrës i portreteve të kafshëve shtëpiake. Ekziston gjithashtu një këshilltar i daljes në pension, një planifikues i ngjarjeve luksoze, themelues i startup-it dhe shumë e shumë të tjera. Këtu janë të gjithë kërkuesit e sezonit Bachelorette 21.

Cilët janë kërkuesit e sezonit Bachelorette 21?

 • Aaron, 29 vjeç, një inxhinier i hapësirës ajrore nga Tulsa, Okla.
 • Austin, 28, një ekzekutiv shitjesh nga San Diego, Kaliforni.
 • Brendan, 30 vjeç, një ndërmjetës i pasurive të paluajtshme nga Vankuveri, Kolumbia Britanike
 • Brett, 28, një menaxher i shëndetit dhe sigurisë nga Manheim, Penn.
 • Brian, 33, një konsulent estetike nga Boynton Beach, Fla.
 • Dakota, 27 vjeç, një somelier nga Paradise Valley, Ariz.
 • Devin, 28, një pronar i një kompanie mallrash nga Hjustoni, Teksas
 • Dylan, 24 vjeç, një student i mjekësisë nga Elk Grove, Kaliforni.
 • Grant, 30, një tregtar i ditës nga Hjustoni, Teksas
 • Hakeem, 29 vjeç, një shitës i pajisjeve mjekësore nga Schaumburg, Ill.
 • Jahaan, 28 vjeç, një themelues startup nga Nju Jorku, NY
 • Jeremy, 29, një investitor i pasurive të paluajtshme nga Nju Jorku, NY
 • John, 25, një student i mjekësisë nga Delray Beach, Fla.
 • Jonathon, 27, një drejtor kreativ nga Los Angeles, Kaliforni.
 • Kevin, 35, një analist financiar nga Denver, Colo.
 • Marcus, 31, një veteran i ushtrisë Ranger nga Raleigh, NC
 • Marvin, 28, një planifikues i ngjarjeve luksoze nga Santa Monica, Kaliforni.
 • Matt, 27, një ekzekutiv sigurimesh nga Atlanta, Ga.
 • Moze, 25, një mësues i algjebrës nga Albany, NY
 • Ricky, 28, një përfaqësues farmaceutik nga Miami, Fla.
 • Sam M., 27 vjeç, një kontraktor nga Myrtle Beach, SC
 • Sam N., 25 vjeç, një sipërmarrës nga Carlsbad, Kaliforni.
 • Spencer, 30, një sipërmarrës i portreteve të kafshëve shtëpiake nga Dallas, Teksas
 • Thomas N., 31 vjeç, një këshilltar i daljes në pension nga Tucker, Ga.
 • Tomas A., 27 vjeç, një fizioterapist nga Toronto, Ontario

Çfarë duhet të presin kërkuesit e sezonit Bachelorette 21?

Jahaan, një nga kërkuesit e Bachelorette Season 21

Kërkuesit e sezonit 21 të Bachelorette po luftojnë për dashurinë e Jenn. Ajo fillimisht ishte një konkurrente në sezonin 28 të Bachelor, por u eliminua në javën e shtatë. Jenn tha se ajo ra në dashuri me aktorin kryesor, Joey Graziadei, por kishte punuar për të kapërcyer dhimbjen e zemrës.

Tani, ajo është gati të hapë zemrën e saj për mundësinë e dashurisë edhe një herë. Mbetet për t'u parë nëse ajo do të jetë në gjendje ta gjejë apo jo, por me një përzgjedhje kaq të madhe burrash me tinguj fantastik për të zgjedhur, me siguri që duhet të ketë dikush që do ta marrë atë.

Sezoni 21 i Bachelorette jep premierë të hënën, 8 korrik në orën 20:00 ET në ABC, duke transmetuar ditën tjetër në Hulu.