Zbulohen fotot e dasmës së Nick Viall dhe Natalie Joy

Klea

Zbulohen fotot e dasmës së Nick Viall dhe Natalie Joy

Nick Viall dha gjithçka në The Bachelor, The Bachelorette dhe Bachelor in Paradise. Por dashuria e vërtetë i shpëtoi atij. Më në fund, Nick takoi personin e tij, Natalie Joydhe u propozua në janar 2023. Të dy kishin dy vjet që ishin në lidhje.

Dhe më shumë lajme të mira ishin në rrugë. Në shkurt 2024, Nick dhe Natalie mirëpritën vajzën e tyre, River. Dhe çifti i lumtur u kujdes që Lumi të ishte pjesë e festimeve kur ata ecën në korridor. Njerëzit i kanë të gjitha detajet.

Mirë se vini në festë!

Dyshja i nisi festimet me një festë mirëseardhjeje që ishte “elegancë vendore”. Natalie shpjegoi, “Mendova se duke qenë se jemi në një fermë dhe jemi në Gjeorgji, do të ishte vërtet kënaqësi të mbështeteshim dhe të kishim kauboj dhe kapele dhe çizme kaubojsh dhe të gjitha kafshët që enden përreth. Është thjesht shumë e relaksuar dhe argëtuese!” shtoi ajo. Duket se çifti ka pasur një shpërthim!

Nick dhe Natalie thonë “Unë po”

Çifti u martuan më 27 prill 2024, në Gjeorgji në fermën prej 300 hektarësh të familjes së Natalie. “Është një vend që ka qenë gjithmonë shumë i veçantë për Natalie,” tha Nick. Natalie shpjegoi ndjesinë e ceremonisë së tyre. “Më duket sikur atmosfera e ceremonisë sonë është shumë eterike, shumë romantike, me lule kudo. Shumë lule të bardha dhe ne kemi një prekje të ngjyrës blu të hapur si [a] pak ngjyrë”, tha ajo.

Përpara 170 të ftuarve të tyre, drejtuesi i njohur i podcast-it bëri hyrjen e tij madhështore në këngën In Your Eyes nga Peter Gabriel. Ai mbante një smoking Hugo Boss.

Natalie kishte veshur një fustan të dizajnuar nga Macye Wysner nga Cinq. Dhe ajo mbante në krahë fëmijën e tyre, Riverin, ndërsa ecte drejt dhëndrit të saj. Pasi recituan betimet e tyre, të sapomartuarit liruan një tufë pëllumbash në shtëpi.

Ora e koktejit u pasua me një pritje. Nusja dhe dhëndri ndanë kërcimin e parë me këngën One and Only nga Adele. “Ne donim që të ishte jashtëzakonisht argëtuese. Pa fjalime të gjata, pa formalitete. Thjesht kënaqësi e pastër për të gjithë, “tha Natalie për atmosferën e pritjes së tyre. Shumë fytyra të njohura ishin të pranishme, duke përfshirë Ashley Iaconetti, Jared Haibon, Victoria Fuller, e cila ishte gjithashtu shoqëruese e nuses, dhe Ben Higgins.

Urime dhe urimet më të mira për Nick, Natalie dhe River!