Shannon Sharpe

Klea

Zbulohen fitimet nga intervista e Shannon Sharpe Katt Williams: Dita më e madhe e pagesës në historinë e Podcast-it!

Zbulohen fitimet nga intervista e Shannon Sharpe Katt Williams: Dita më e madhe e pagesës në historinë e Podcast-it!

Shannon Sharpe fitoi para të mëdha duke intervistuar komedianin, Katt Williamsmë herët këtë vit.

NFL Hall of Famer i tha kohët e fundit prezantuesit të Nightcap, Chad Johnson, se ai fitoi më shumë para duke intervistuar filmin komik sesa duke luajtur ndonjë sezon të vetëm në NFL.

Katt Williams

“Të gjithë po flisnin se sa para fitova duke bërë këtë Katt Williams intervistë,” I mprehtë tha. “Sapo mora çekun. Pra, çfarëdo që mendoni se bëra, 3 herë. Pra, nëse mendoni se kam bërë 500,000 dollarë, 3 herë më shumë. Nëse mendon se kam bërë një milion, 3 herë. Nëse mendoni se kam bërë 2 milionë dollarë, 3 herë më shumë.

Shannon Sharpe

Ai përsëriti: “Kam bërë më shumë para Katt Williams vetëm se sa kam bërë në çdo vit që kam luajtur në NFL.”

Intervista tre-orëshe e podcast-it “Club Shay Shay” ka arritur në 61 milionë shikime në YouTube.

I mprehtë fitoi 22.3 milionë dollarë gjatë karrierës së tij pesëmbëdhjetë sezonale në NFL, për Sportac. I mprehtë, i cili luajti për Denver Broncos dhe Baltimore Ravens, fitoi 2.2 milionë dollarë në vitin 1999, paga e tij bazë më e lartë për një sezon të vetëm. Bonusi i tij i nënshkrimit të vitit 2000 çoi në një rritje të ditës së pagesës vitin e ardhshëm.

Shannon Sharpe

Sharpe’s vlerësimet përfshijnë tre tituj Super Bowl, katër përzgjedhje të skuadrës së parë All-Pro dhe tetë nominime Pro Bowl.

Katt Williams52 vjeç, filloi ngritjen e tij në famë kur luajti në filmin “Friday After Next” me Ice Cube, Mike Epps, John Witherspoon, Terry Crews dhe Rickey Smiley.

Katt Williams

Williams filloi karrierën e tij në komedi pasi u transferua në Los Anxhelos në 1999. Ai interpretoi në klube si The Improv dhe Ice House. Ai mori pushimin e tij në “Friday After Next”, i cili hapi derën për mundësi më të mëdha.

Katt Williams

Komedinë e tij të parë speciale, “Let a Playa Play” u transmetua në 2006, e ndjekur nga speciale e HBO, “The Pimp Chronicles Part 1”. Ai vazhdoi të luajë në shumë projekte filmike dhe televizive dhe u shfaq në komedinë speciale të Netflix, “World War lll”.

Katt Williams

Ai akuzoi Cedric për të hequr “shakanë e tij më të mirë” dhe Harvey për vjedhjen e konceptit për “The Steve Harvey Show” nga komediani, Mark Curry, gjatë intervistës bombë.

Katt Williams

Dëgjuesit e tronditur dolën në rrjetet sociale për të duartrokitur Williams për çiltërsinë e tij, me një person që shkruan – “Më pëlqen se si Shannon e lejoi të thoshte mendimin e tij. Përmbajtje e jashtëzakonshme! Katt foli me bindje!”

Një përdorues tjetër komentoi – “Kaq i sinqertë, dashuri Katt Williamsthuaj të vërtetën tënde.”

Shannon Sharpe

Një i tretë tha – “Katt shkoi plotësisht në modalitetin e Tokës së Djegur… ky i fundit ka shumë pupla!!”