Zbulohen detaje në lidhje me të dashurin e ri të Mia Thornton në fshehtësi

Klea

Zbulohen detaje në lidhje me të dashurin e ri të Mia Thornton në fshehtësi

Kur Mia Thornton nga The Real Housewives of Potomac vendosi ta lansonte me vështirësi të dashurin e saj të ri në Instagram natën e Vitit të Ri, askush nuk dinte shumë për të përveç se si dukej pjesa e pasme e kokës së tij. Dikush mund të thotë se ai ishte inkognito në atë moment. Më vonë u zbulua se njeriu misterioz ishte drejtuesi i emisionit radiofonik Posted on the Corner, dhe emri që ai mban në të vërtetë është I fshehtë.

Mesa duket Mia dhe Incognito njihen prej kohësh, madje edhe në shkollë të mesme. Tani që macja ka dalë nga çanta, një burim ndau disa detaje të tjera rreth marrëdhënies së Mia dhe Inc.

Dëshironi të dini më shumë? Këtu janë detajet, me mirësjellje të të Dërguarit.

Mia ka prezantuar “Incognito” me miqtë e saj

Të dielën, Mia – e cila është ende mjaft e sapo ndarë nga bashkëshorti i saj i larguar, Gordon Thornton – ndau foton “Incognito” duke e ngritur në makinë, ndërkohë që kishte një unazë fejese (edhe pse thuhet se ata nuk janë fejuar ende). ). Më pas, Incognito ndau foton në llogarinë e tij të nesërmen.

Ai e shkroi atë, “Sot është e veçantë @mrsmiathornton. Kanë kaluar dy dekada që kur kemi festuar ditëlindjen time së bashku‼️? Sikur bota të mund të shihte se si e sollëm ne lol, Gëzuar për fat të mirë? #Dashuria ime. Dashuria ime. Zemra ime. Unë jam shumë mirënjohës për ju. Vazhdoni të bekoni botën duke qenë JU”

Mia u përgjigj: “Dashuria ime. Zemra ime. Unë jam shumë mirënjohës për ju. Vazhdoni të bekoni botën duke qenë JU… Gëzuar ditëlindjen, INC ime ♥️.”

Dhe duket se dashuria e tyre së shpejti do të bëhet edhe më publike. Sipas një burimi të njohur me çiftin, Mia po integron ngadalë Inc në rrethin e saj. Megjithatë, zonjat e tjera RHOP nuk e kanë takuar ende.

“Zonjat e spektaklit ende nuk kanë pasur rastin ta takojnë. Së fundmi ajo e mori në një dasmë në Meksikë dhe e prezantoi me të gjithë si të dashurin e saj. Ata njihen prej shumë kohësh.”

Vetëm koha do të tregojë nëse Incognito do të përfundojë duke u shfaqur në RHOP sezonin e ardhshëm, por unë do të thoja që shanset janë të mira. Një marrëdhënie e freskët në fund të një ndarjeje të çrregullt është një histori klasike, e testuar me kohë për Housewives.

Real Housewives of Potomac vazhdon të dielave në 8/7c në Bravo.