Diddy and Yung Miami

Klea

Yung Miami “Duke marrë një pushim” nga marrëdhënia me Diddy pas akuzave të tij për trafikim të R*pe dhe S*x

Yung Miami “Duke marrë një pushim” nga marrëdhënia me Diddy pas akuzave të tij për trafikim të R*pe dhe S*x

Sipas burimeve të afërta me Diddy’s e dashura, Yung MiamiVajza e qytetit aktualisht është duke “pushuar” nga marrëdhënia e saj me të akuzuarin r-pist dhe trafikant sx.

Diddy dhe Yung Miami

Një mik i Yung Miami ndau me Media Take Out se ajo së fundmi kishte një bisedë me të Diddy gjatë fundjavës, gjatë së cilës ata të dy ranë dakord të ndalonin përkohësisht lidhjen e tyre.

Diddy dhe reperin Yung Miami u lidhën për herë të parë në vitin 2021, megjithëse nuk e konfirmuan publikisht lidhjen e tyre deri në qershor 2022.

Diddy dhe Yung Miami

Gjatë një episodi të Yung Miami podcast, “Caresha Please,” Diddy e pranuan hapur përfshirjen e tyre romantike.

Ndërsa çifti kishte qenë bashkë gjatë gjithë vitit 2022, Yung Miami konfirmoi publikisht statusin e saj beqare në prill 2023, megjithatë, të dy kanë qenë në një marrëdhënie të hapur që atëherë.

Diddy dhe Yung Miami

Aktualisht, Sean Diddy Combs po përballet me një krizë të rëndësishme karriere, pasi është përfshirë në një betejë ligjore shumë të publikuar me ish të dashurën e tij. Cassie, i cili ngriti një sërë akuzash shpërthyese ndaj tij. Këto akuza përfshijnë përdorimin e drogës, aktivitetin e qartë seksual, çështjet LGBTQ+, abuzimin fizik, trafikimin e sx dhe r-pe. Thuhet se Diddy u pajtua me Cassie për një shumë të konsiderueshme, gjë që ka bërë që vlera e tij neto të bjerë nën statusin e miliarderit.

Diddy dhe Yung Miami

Duke shtuar sfidat e tij, Diddy tani ka përjetuar një pengesë në jetën e tij personale me marrëdhënien e tij me Yung Miami.

Një mik i ngushtë i Yung Miami shpjegoi, “Me çdo gjë që po ndodh, [Yung Miami] po zgjedh të tërhiqet tani për tani. E ardhmja është e pasigurt, por për momentin të dy kanë vendosur që është më mirë të bëjnë një pushim”.

Diddy dhe Yung Miami

Yung Miamiemri i vërtetë i të cilit është Caresha Romeka Brownlee, është gjysma e dyshes së njohur rap The City Girls, së bashku me JT (Jatavia Shakara Johnson). Dyshja vjen nga Miami, Florida, dhe fitoi njohje pasi bëri një paraqitje të pakredituar të ftuar në këngën “In My Feelings” të Drake në 2018.

The City Girls nënshkruan me Quality Control Music në 2017 dhe publikuan mikshet e tyre debutuese, “Period”, në 2018, e ndjekur nga albumi i tyre debutues në studio, “Girl Code”, në të njëjtin vit. Muzika e tyre ka prodhuar 40 këngët më të mira të SHBA-së të certifikuara nga platini, si “Twerk” me Cardi B dhe “Act Up”. Ata kanë lëshuar gjithashtu albume si “City on Lock” (2020) dhe “RAW” (2023).

Diddy dhe Yung Miami

Diddyartisti i njohur i regjistrimit dhe producenti i muzikës, ka pasur një sërë marrëdhëniesh të profilit të lartë gjatë gjithë karrierës së tij.

Historia e tij romantike përfshin një marrëdhënie të vazhdueshme me stilistin Misa Hylton Brim në fillim të viteve ’90, gjatë së cilës ai e punësoi atë për të stiluar grupin muzikor Jodeci. Ata së bashku kanë një djalë të quajtur, Justin Combs.

Diddy pastaj kaloi në datën Kim Porter në vitin 1994, dhe marrëdhënia e tyre pati ulje-ngritje derisa u ndanë në vitin 2007. Ata kanë tre fëmijë, përfshirë reperin King Combs.

Jennifer Lopez dhe Diddy filluan të takoheshin në vitin 1999, duke çuar në një lidhje dyvjeçare mes tyre përpara ndarjes së tyre në 2001.

Diddy dhe Yung Miami

ne vitin 2003, Jennifer shprehu shqetësimin për besnikërinë e Diddy në një intervistë për revistën Vibe.

Diddy ishte gjithashtu i lidhur në mënyrë romantike me një biznesmene Sarah Chapman, me të cilin ka një vajzë. Marrëdhënia e tyre kishte periudha takimesh pa ndërprerje.

Diddy u përfol se kishte pasur një lidhje me aktoren Cameron Diaz nga viti 2008 deri në 2012 para se ajo më vonë të martohej me Benji Madden në 2015.

Diddy dhe Yung Miami

Diddy’s marrëdhënie me Cassie filloi në vitin 2007, por mbeti sekret derisa ata bënë debutimin e tyre publik si çift në vitin 2012. Marrëdhënia e tyre zgjati mbi 11 vjet përpara se ata zyrtarisht të jepnin dorëheqjen në vitin 2018.