Tom Sandoval

Klea

Ylli i 'Vanderpump Rules' Tom Sandoval shkakton zemërim si konkurrent i përfolur në sezonin 3 të 'The Traitors': 'Sandoval Sucks'

Ylli i 'Vanderpump Rules' Tom Sandoval shkakton zemërim si konkurrent i përfolur në sezonin 3 të 'The Traitors': 'Sandoval Sucks'

Mes spekulimeve për sezonin e ardhshëm të Tradhtarët, Rregullat e Vanderpump yll Tom Sandoval41-vjeçari thuhet se është përgjuar si konkurrente, duke ndezur një stuhi polemikash mes fansave.

Tom Sandoval

Mikpritës Alan Cumming59-vjeçari e ngacmoi lajmin të shtunën, duke zbuluar nga malësitë e Skocisë se sapo kishte zgjedhur kastin e Sezonit 3 për konkursin e realitetit.

Duke ndarë pamjet nga seti, ai la të kuptohet me lojëra për vendimet e kastit në sfondin e një kështjelle të madhe.

Alan Cumming

Megjithatë, shtimi i përfolur i Tom ndaj kastit ka sjellë reagime të ndryshme, me fansat që shprehin zhgënjimin dhe zhgënjimin e tyre.

Ndërsa vetëm dy garues, I mbijetuar alume Toni Vllaços dhe Carolyn Wiger, janë konfirmuar zyrtarisht, bëjnë me dije burime me reputacion Tom është vendosur t'u bashkohet atyre në Skoci.

Alan Cumming

Perspektiva e Tom's paraqitja në shfaqje ka lënë në hije konkurrentët e tjerë të përfolur, duke përfshirë yjet e Real Housewives Dorinda Medley, Dolores Catania, Mary Cosby, dhe Robyn Dixon.

Në platformat e mediave sociale si X (më parë Cicëroj), fansat nuk i thyen fjalët duke shprehur përbuzjen e tyre Tom's pjesëmarrje potenciale.

Tom Sandoval

“A mund ta heqim krimbin me mustaqe nga ekranet tona,” lexoi një postim në Twitter, ndërsa një tjetër spekuloi, “Kështu që ne të gjithë e dimë Sandoval do të shkosh në shtëpi tjetër, apo jo?”

Të tjerë ankoheshin për mungesën e të tjerëve VPR anëtarët e kastit, me një përdorues të tërbuar, “Shkëlqyeshëm, një sezon është shkatërruar. Pse jo Ariana ose Katie?”

Ariana Madix

“FYI, sapo u mërzita nga dëgjimi i thashethemeve Sandoval duke qenë në Tradhtarët.” bëri jehonë një përdorues i mediave sociale.

Sandoval thith. dhe nëse ai fiton, nuk do ta shikoj më kurrë këtë shfaqje”, ka shkruar një fans.

Tom Sandoval

Një kritik tha: “Kush tha se donin Tom të jetë mbi tradhtarët? Kush vendosi ta vendosë këtë djalë atje?”

Një përdorues tjetër u shpreh: “Pra, as Scheana ishte në dispozicion për punë? As 'më zgjedh mua' Scheana.”

Scheana Shay

A VPR Një fans i është përgjigjur atij komenti, duke thënë “Scheana “Zgjidh mua” ndoshta do të kishte bërë mirë.”

Një përdorues u përgjigj, “Kështu që ne të gjithë menduam Scheana në vend të Tom LOL”

Scheana Shay

Një kritik shkroi: “Doja James ose Katie për të qenë në Tradhtarët sepse do ta vrisnin! Tradhtarët ka nevojë për një person më të mirë të kastit sepse Tom nuk është zgjedhja e duhur.”

Një VPR fansi komentoi, “Tom.. fëmijë vetëm shko ul këtë jashtë. E di pse ju madje aplikuat për të ardhur duke menduar se ne ju dëshironim në radhë të parë. Duke ju vëzhguar Forcat speciale ishte shumë i dobët.”

Tom Sandoval

Reagimi kundër Tom rrjedh nga një periudhë e trazuar në jetën e tij personale, veçanërisht përfshirja e tij në një skandal mashtrimi me shokët VPR alum (në atë kohë kush ishte bashkë-ylli i tij dhe e Arianës mik) Rachel Leviss ndërsa në një marrëdhënie të gjatë me Ariana Madix, 38.

Tom's veprimet gjatë lidhjes, duke përfshirë akuzat për ndezjen e Arianës me gaz, për mosrespektimin ndaj saj dhe për të mos u penduar kur bëhej fjalë për lidhjen, rezultuan në humbjen e favorit mes shumë fansave.

Tom Sandoval

Edhe pse që atëherë ai ka vazhduar me të dashurën e re Victoria Lee Robinsoni cili dikur shoqërohej me një aktor të famshëm, Leonardo DiCaprio, pasojat e skandalit vazhdojnë ta ndjekin atë.

Ndërsa fansat e presin me padurim sezonin e ri të Tradhtarët, përfshirja e Tom Sandoval premton të injektojë dramë dhe polemika në konkurs.