Scheana Shay

Klea

Ylli i 'Vanderpump Rules', Scheana Shay, pretendon se ajo kurrë nuk ka bërë një punë hundësh!

Ylli i 'Vanderpump Rules', Scheana Shay, pretendon se ajo kurrë nuk ka bërë një punë hundësh!

Scheana Shay ka adresuar thashethemet e vazhdueshme në lidhje me udhëtimin e saj të kirurgjisë plastike kokë më kokë gjatë episodit të fundit të podcast-it të saj të njohur, Scheananigans me Scheana Shay.

Scheana Shay

Rregullat e Vanderpompës ylli e trajtoi këtë temë pasi mori një pyetje nga fansat në lidhje me përmirësimet e saj kozmetike.

Ndërsa konfirmoi trajtimet e saj të fundit me Botox, Shay mori një moment për të hedhur poshtë spekulimet e kahershme për një rinoplastikë.

Scheana Shay

“Pavarësisht opinionit popullor, unë me ligj nuk kam bërë një ndërhyrje të hundës, por me të vërtetë e kuptoj pse të gjithë mendojnë se unë e kam bërë këtë”, shpjegoi ajo sinqerisht në podkastin e saj.

“Kur shoh një foto timen nga (Rregullat e Vanderpompës) Sezoni 1, konkretisht nga ana e djathtë, dhe më pas shoh një foto timen nga Sezoni 11 – me shkëlqim të përsosur – nga ana e majtë, fytyra ime legjitime duket ndryshe nga të dyja anët.”

Scheana Shay

Duke iu përgjigjur një pyetjeje tjetër të zakonshme në lidhje me preferencën e saj për të shfaqur njërën anë të fytyrës së saj në foto, Shay sqaruar me pak humor:

“Nëse keni parë postimin tim më të fundit nga Shiko “Çfarë ndodh drejtpërdrejt” (me Andy Cohen) Festa 15-vjeçare, në të vërtetë ka dy foto në atë karusel që unë u sigurova t'i vendosa anën e djathtë të fytyrës time.”

Scheana Shay

“Dhe ka një me Heather Gay nga Amvisat e vërteta të Solt Lake City, dhe unë isha në anën time të keqe, quote unquote. Unë preferoj vetëm anën time të majtë”, tha ajo.

“Thjesht ndihem sikur i njoh më shumë këndet e mia tani dhe kam glam shumë më të mirë se në atë kohë,” tha ajo në përgjigje të spekulimeve për operacionin e hundës.

Scheana Shay

“Por e kuptoj plotësisht. Nëse shoh krah për krah një para dhe pas, do të them: 'Dreq, duket sikur kam bërë punë'”. Scheana pretendimet.

Duke pranuar se pamja e saj mund të ndryshojë ndjeshëm për shkak të këndeve dhe aftësive më të mira të grimit tani në krahasim me sezonet e mëparshme, Shay la të kuptohet se nuk është kundër procedurave të ardhshme kozmetike, duke pohuar se do të ishte transparente për çdo përmirësim.

Scheana Shay

“Nëse do të kisha bërë punë, ndoshta do të kisha marrë një marrëveshje shumë të mirë për të, nëse jo një tregti,” tha ajo me shaka. “Dhe unë do të kisha postuar në lidhje me të. Pra, jo. Çdo gjë që bëj në të ardhmen, nëse e bëj, do ta shihni.”

Reagimet e fansave kanë ardhur në vijim Scheana Shay's deklaratat e fundit, me një përdorues që shpreh skepticizëm, “Scheana mjaft gënjeve!!!”

Scheana Shay

Një tjetër ndjekës mori një ton më të ashpër duke komentuar: “A mund ta anulojmë Scheana? Vajza e shtëpisë gënjen për operacionet e hundës dhe është zgjedhja e mi.

Një VPR Fans tha: “Pra, ju i fotoshoponi fotot tuaja apo thjesht keni gënjyer?”

Scheana Shay

Një përdorues i tretë nxiti Scheana për të qenë më transparent, duke thënë, “Scheana, shkoni në shtrat. Ndaloni së gënjyeri dhe thjesht dilni dhe thuani atë.”

e Scheana-s hapja shtrihej përtej hundës së saj, pasi ajo ndau njohuri mbi përvojën e saj me Botox gjatë një diskutimi me ish-yllin e 90210 Shenae Grimes-Ahu në një episod tjetër podcast.

Scheana Shay

Duke reflektuar në audicionin e saj për dramën ikonike të adoleshencës, Shay zbuloi se si reagimet nga drejtuesit e kastit e shtynë atë të eksploronte Botox-in.

“Drejtorët e kastingut për 90210 janë disa nga arsyet pse përfundova duke marrë Botox.” Scheana Shay zbuluar. “Ata më thanë se, për Disney-n, shprehja ime e fytyrës ishte e mrekullueshme. Por për një lloj roli më dramatik, më duhej të mësoja se si të kontrolloja vetullat e mia.”

Scheana Shay

Scheana Shay zbuloi se si suksesi i saj në audicion për një rol pothuajse dështoi për shkak të vetullave të saj.

“Ata thanë: 'Roli është i yti, ja ku është përgjigja jote. Ne ju duam për këtë, por po sjellim edhe disa vajza të tjera, sepse nëse nuk mund të kontrolloni tiparet e fytyrës tuaj, atëherë ne nuk do t'jua japim atë.” Shay rrëfente.

Scheana Shay

Duke reflektuar për momentin kyç, Scheana zbuloi se vendimi i saj për të eksploruar Botox erdhi menjëherë pas. “”Ndoshta provoni një botox,” u këshillua ajo, duke e shtyrë atë të fillonte trajtimet në moshën 24 ose 25 vjeçare. – shpjegoi ajo me çiltërsi.

Zbulimi e befasoi mysafirin e saj në podcast Shenae Grimes-Beech, e cila ndau rezervat e saj për ndryshimin e shprehjeve të fytyrës për rolet e aktrimit. “Si aktor, do të mendonit… E dini, arsyeja pse kam hezituar të shkoj vetë në këtë rrugë është se kam nevojë për shprehjet e mia të fytyrës.” Grimes-Ahu komentoi.

Scheana Shay

Scheana u pajtua, duke vënë në dukje me humor përfitimet e Botox-it në mbajtjen e një pamjeje të kompozuar të përshtatshme për televizionin e realitetit: “Në intervistat e mia, nuk dua që fytyra ime të lëvizë.”

Rregullat e Vanderpompës aktualisht është në pauzë për sezonin 12.