Katie Maloney

Klea

Ylli i “Vanderpump Rules” Katie Maloney BLASTON Komentet e Lala Kent rreth dyqanit të saj të ri sanduiçësh

Ylli i “Vanderpump Rules” Katie Maloney BLASTON Komentet e Lala Kent rreth dyqanit të saj të ri sanduiçësh

Lala Kent ka ndezur spekulime me komentet e saj të fundit në lidhje me hapjen e Katie Maloney dhe Ariana Madix'dyqan sanduiçësh, Diçka rreth saj.

Katie Maloney

Rregullat e Vanderpompës ylli, 33 vjeç, shprehu habinë e tij të fundit Amazon Live seancë, duke thirrur:

“O zot, është hapur? E dua këtë për ta.”

Katie Maloney

Megjithatë, te Lales Deklaratat e mëvonshme ngritën vetullat mes fansave. Duke pranuar se ajo nuk del shpesh nga shtëpia e saj dhe rrallë viziton West Hollywood, ku ndodhet restoranti, disa shikues i interpretuan fjalët e saj si një goditje delikate, veçanërisht duke pasur parasysh tensionet e kaluara midis Lala dhe Ariana.

Fansat nuk humbën kohë duke shprehur mendimet e tyre për këtë çështje në platformat e mediave sociale si X. Një përdorues u tall:

Katie Maloney

Lala ju lutem. A nuk jeni parë kohët e fundit në një kafene? Ndaloni të jeni jo autentik. Nëse do të thërrasësh Ariana sepse nuk jeni 'real', atëherë duhet të jeni real.”

Një përdorues tjetër komentoi, “Lala thjesht i pëlqen të gënjejë, a? Duhet të jetë një talent për t'u shtrirë në vend.”

Katie Maloney

Dhe një kritik shtoi:

Katie dhe Ariana gjithsesi nuk do te doja aty. Ndoshta duhet të shkoni në TomTom ose Schwartz dhe Sandys pasi ata janë miqtë e tu dhe ata gjithmonë kanë qëndruar për ty.”

Lala Kent

Në përgjigje të te Lales komente, Katie Maloney mori për të për të ndarë mendimet e saj.

“Dua të them.. Xhesi me siguri i shikoi historitë e mia (Instagram) kështu që ajo e dinte.” Jessica Walter është te Lales punonjëse dhe një nga shoqet e saj.

Katie Maloney

Duke komentuar një Bravo postimi i llogarisë së fansave nga Amazon Live e Lalës, Katie la të kuptohet për mungesë komunikimi mes tyre, duke thënë:

“Mendo se ata nuk flasin aq shumë.”

Lala Kent

Ky shkëmbim sugjeron se tensionet themelore ekzistojnë ende midis Rregullat e Vanderpompës anëtarët e kastit.

Duke iu drejtuar dramës në vazhdim, Lala Kent u zhyt në situatën në episodin e 3 qershorit të podcast-it të sajJepini Lala.

Lala Kent

Pohimet kontestuese se ajo e portretizon veten si një “vajzë vajze”, Lala sqaroi qëndrimin e saj duke pohuar:

“Nuk e di kur kam deklaruar se jam vajzë e një vajze. A preferoj zogjtë se sa meshkujt? dreqin po”

Lala Kent

“Por kjo nuk do të thotë se vetëm për shkak se je vajzë, unë verbërisht i hyj kësaj dhe të mbështes.”

Për më tepër, Lala ndau ndjenjat e saj për Ariana Madixduke zbuluar një mungesë të perceptuar të mbështetjes nga Kokteje AF teke autor.

Lala Kent

Ajo pohoi, “Ajo nuk më pranoi fare kur kisha një festë për të festuar jetëgjatësinë e Jepu atyre Lala markë.” Megjithatë, disa fansa e hodhën poshtë këtë duke shpërndarë klipe të Arianës në të vërtetë të pranishme te Lales partisë.

Pavarësisht tensionit të dukshëm, Lala theksoi mbështetjen e saj për Katie Maloney përpjekjet e biznesit. Duke iu referuar gjenezës së Diçka rreth saj Rregullat e Vanderpump, Lala theksoi mbështetjen e saj të vazhdueshme për sipërmarrjen.

Lala Kent

Megjithatë, ajo u shpreh e zhgënjyer me e Katie ngurrimi për të diskutuar zhvillimin e dyqanit të sanduiçëve me Ariana.

Duke reflektuar mbi situatën, Lala u ankua për ndryshimin e perceptuar në dinamikë, duke pyetur pse biseda të ngjashme midis anëtarëve të kastit kishin ndodhur pa problem në të kaluarën.

Lala Kent

Lala ka hedhur hije në dyqanin e tyre të sanduiçit. Në pas shfaqjes dhe në ribashkim, ajo tha:

“Diçka rreth saj është me të vërtetë më shumë si Asgjë rreth saj.”

Lala Kent

Mosmarrëveshja ndërmjet Lala, Katie, dhe Ariana lë të kuptohet për tensione më të thella brenda Rregullat e Vanderpompës aktorët, duke i lënë fansat të presin me padurim se si do të zhvillohet drama.