James Kennedy

Klea

Ylli i “Vanderpump Rules” James Kennedy u filmua në një përleshje të ashpër me të dashurën Ally Lewber!

Ylli i “Vanderpump Rules” James Kennedy u filmua në një përleshje të ashpër me të dashurën Ally Lewber!

Rregullat e Vanderpompës yll, James Kennedyhumbi durimin në një video të sapo shfaqur, të filmuar në korrik 2022.

Radar Online mori të zbuluar pamjet, të cilat zbuluan Kenedi duke u përplasur gjatë një koncerti në The Canyon Club në Agoura Hills, gjatë verës së 2022.

James Kennedy

Muhabetet rreth ngjarjes pretenduan se Kenedi u largua nga vendi i takimit kur tensionet vluan pas setit të tij. Bashkë yjet e tij ishin në skenë duke parë DJ-në duke performuar dhe Scheana Shay ishte e dukshme në sfond si Kenedi foli në mënyrë agresive me një burrë të veshur me të zeza.

James Kennedy

e Kenedit e dashura, Aleja Lewber, u shfaq në video dhe në një moment çifti u shfaq duke u grindur.

Lewber mund të dëgjohet duke thënë – “Megjithatë nuk thashë asgjë” mes muzikës shpërthyese në sfond.

James Kennedy

Kenedi bërtiti: “Djema! Të lutem më lër të flas!” gjatë një bisede me Lewber, Shaydhe ish e fejuara e tij, Rachel “Raquel” Leviss.

James Kennedy

Kenedi dhe një mashkull i paidentifikuar gjithashtu u kapën në një shkëmbim të tensionuar. Pamjet zbuluan se burri i bënte shenjë yllit të realitetit që të largohej përpara se një grup mashtruesish të shfaqeshin për t'i treguar derën.

Shtypni luaj më poshtë për të parë.

Në shkurt, Lewber mohoi akuzat se ajo dhe Kenedi u fut në një “zënkë fizike” dy vite më parë, pasi mori pjesë në një shfaqje çmimesh. 28-vjeçari e adresoi thashethemet gjatë një paraqitjeje në Shay's podcast.

James Kennedy

Dyshja e podkastit, Teddi Mellencamp dhe “Shtëpiake të vërteta të Orange County” yll, Gjyqtari Tamrapretendonte më parë se Lewber dhe Kenedi iu desh të dilte nga një makinë që të gjithë po ndanin gjatë një udhëtimi për në një festë të pasme të MTV Movie Awards.

Lewber konfirmoi se ajo kishte debatuar me të Kenedi32, rrugës për në vendin e ngjarjes, por mohoi që të ketë rënë ndonjë përleshje fizike.

James Kennedy

“Kjo nuk ka ndodhur kurrë. Nuk ka pasur asnjë përleshje fizike,” i tha ajo bashkëpunëtorit të saj në VPR.

“Po, ne ishim në makinë bashkë. Mendova se po argëtoheshim. Ne po argëtoheshim. Por pastaj James dhe unë u grinda, por nuk pati asnjë sulm fizik,” shpjegoi ajo.

Ajo shtoi: “Unë nuk kisha gjakderdhje, dhe ata [Mellencamp and Judge] nuk duhej të dilte nga makina dhe të na ndante. Kështu që nuk ndodhi. Kjo është gjithçka që do të them për këtë.”

James Kennedy

Lewber pranoi se edhe ajo edhe Kenedi ishin të dehur ndërsa u drejtuan për në TomTom për bash-in pas çmimeve. Kenedi aktualisht është esëll.

“Ai ishte ende duke pirë. Po, të gjithë ishim të dehur në pjesën e pasme të asaj makine. Po, është e vërtetë. Por asgjë nuk ndodhi fizikisht”, tha ajo.

Lewber ndau — “Ne do të ziheshim kur do të pinim. Unë do të pi dhe do të zgjedh [fights]. Kur pi kaq shumë dhe në ato ambiente, nuk është mirë. Nuk jemi ata që jemi në të vërtetë. Ky është një shembull se pse ai nuk duhet të pijë.”

Ajo më tej tha se marrëdhënia aktuale e çiftit është “e mirë” dhe “e lumtur” dhe kaq Kenedi po “punon me veten”.

“E di në të kaluarën se ai ka probleme me zemërimin. Kështu që e kuptoj. Por unë thjesht dua që njerëzit të dinë se unë jam mirë dhe jam i sigurt dhe e dua atë”, tha ajo.

Lewber dhe Kenedi filloi lidhjen në vitin 2022, një vit pasi britaniku dhe Leviss ndarë.