Ariana Madix

Klea

Ylli i “Vanderpump Rules” Ariana Madix aludon për një marrëdhënie “abuzive” me Tom Sandoval

Ylli i “Vanderpump Rules” Ariana Madix aludon për një marrëdhënie “abuzive” me Tom Sandoval

Ariana Madix vuri në shënjestër ish-in e saj, Tom Sandovalnë një intervistë të fundit me Us Weekly.

Rregullat e Vanderpompës Ylli foli për median disa muaj pasi i dashuri i saj prej gati një dekade u kap në një lidhje me yllin dhe shokun e saj, Raquel Leviss. Zbulimi ndezi një skandal që më vonë u quajt “Scandoval”.

Ariana Madix

Arianae cila aktualisht është duke konkurruar në “Dancing With the Stars”, e quajti ish-in e saj abuziv ndërsa diskutonte për lidhjen e saj nëntëvjeçare.

“Kjo situatë më bëri të kuptoj se mund të bëj gjëra të vështira.” Ariana tha për skandalin, gjatë intervistës së 18 tetorit. “Skenari i rastit më të keq ndodhi fjalë për fjalë, dhe unë isha në rregull. Si, shikoni – ju mund të përballoni atë që ju hedhin.

Ariana Madix

ne mars, Ariana u largua nga mediat sociale pasi u publikua lajmi i lidhjes, për të përpunuar ndarjen e saj dhe fundin e miqësisë me Leviss.

“Fillimisht isha jashtë rrjeteve sociale, kështu që miqtë më mbushën aty-këtu. Isha sikur, ‘Kjo është çmenduri’, por po ndodhte gjithashtu në mes të mos ngrënit dhe të mos fjeturit. Ishte një ballafaqim i çuditshëm i emocioneve dhe ndjenjave,” shpjegoi ajo.

Ariana Madix

Ariana ndau mendimet e saj për emisionin duke shënuar një rritje të madhe vlerësimesh pas aferës së ekspozuar.

“Jam i lumtur për këtë, por është edhe jeta ime reale. Ndonjëherë kjo linjë është e paqartë, por sigurisht që dua që shfaqja të shkojë mirë”, tha ajo.

Ariana krijoi partneritete me BIC, T-Mobile dhe Bloomingdales, si dhe një vend të lakmuar në DWTS, pasi sezoni 10 solli një valë masive shikuesish të rinj.

Tom Sandoval

“Po kaloj kohën më të mirë. Nëse do të mund të bëja prova dhe shfaqje çdo ditë për pjesën tjetër të jetës sime, do të isha i lumtur. Më duket kaq e dobishme dhe argëtuese,” Ariana tha.

Ylli i realitetit shpërtheu mbi të dashurin e saj aktual, Daniel Wai, duke komentuar – “Është e mrekullueshme. Ai është jashtëzakonisht mbështetës. Ai sakrifikon gjumin dhe kohën e tij për të më ndihmuar me çdo gjë që kam nevojë, dhe më pas merr një sy të skuqur dhe shkon direkt në punë. Ai do të pastrojë gjërat që janë lënë jashtë dhe [does] gjëra të vogla për të cilat nuk mendoni vërtet. Kur kthehem në shtëpi nga shfaqja dhe gjithçka është e pastër dhe ka ushqim në frigoriferin që ai ka bërë, është si, “Uau, kjo është shumë e bukur”.

Tom Sandoval

Ajo pranoi se fillimisht ishte nervoze për romancën e saj të re, e cila filloi vetëm një muaj pas ndarjes së saj brutale.

Ajo rrëfeu: “Jam nervoze për gjithçka gjatë gjithë kohës. Është vetëm një pjesë e personalitetit tim.”

Raquel Leviss

Ajo konfirmoi se ndjenjat e saj ndaj Sandoval dhe Leviss mbeten të pandryshuara përpara se të godasë ish-in e saj.

“Mos u takoni me burra abuzues që nuk të lënë të shkëlqesh dhe të jesh në një shfaqje televizive – sepse kjo është ajo që po ndodhte dhe pse nuk doja të isha para kamerës,” tha ajo.

Tom Sandoval

Ariana shtoi se ajo ishte në gjendje të rritej mes dhimbjes së zemrës dhe të zbriste në një vend shumë më të mirë.

“Jam rritur. Unë jam dikush që nuk kam dashur kurrë të rritem. [But] me kalimin e kohës, unë kam qenë në gjendje ta dua veten më shumë dhe t’i jap vetes më shumë hir kur bëhet fjalë për gjërat që kalojmë gjatë xhirimeve. Dhe kjo më ka lejuar t’u jap të tjerëve më shumë hir, “tha ajo.