Traitors

Klea

Ylli i ‘Traitors’ Peter Weber takohet me një të preferuarin e tij besnik

Ylli i ‘Traitors’ Peter Weber takohet me një të preferuarin e tij besnik

Duket se dy “Besnikët” kanë gjetur një lidhje dashurie pasi u shfaqën së bashku në hitin “Peacock”. “Tradhtarët.”

Tradhtarët fansat e besojnë këtë Peter Weber dhe Ekin-Su Cülcüloğlu janë një çift, bazuar në disa të dhëna të forta të mediave sociale.

Tradhtarët

e Weber-it mamaja, Barbara Weber, ishte e para që vuri në dukje një romancë të lulëzuar mes yjeve kur la një varg komentesh pozitive për Cülcüloğlu-së Postimet në Instagram.

Muajin e kaluar, e Weber-it Mami komentoi nën një foto të alumit të “Ishullit të Dashurisë” duke tundur një fustan të kuq – “Absolutisht mahnitëse 🔥.”

Tradhtarët

Javën e kaluar, ajo shtypi një seri zemrash nën një foto të Cülcüloğlu veshur me një fustan të zi me prerje të ulët seksi.

Një përdorues i vëmendshëm pyeti poshtë komentit – “nga çdo rast është Pjetri takim me të?😍

Të enjten, Barbara ngriti vetullat kur postoi një foto të saj të shkrepur përkrah 29-vjeçares. “Tradhtarët” bukuria dhe “Bachelor” kunata e alumit, Kristine Weber.

Tradhtarët

“Zonja pasdite në perëndimin e diellit💕”, ka shkruar Barbara foton e lezetshme.

Sezoni 2”tradhtarë” Anëtarja e kastit, Trishelle Cannatella, komentoi qartë nën postimin – “Foto e familjes 🥰❤️.”

Dyshja ende nuk e kanë konfirmuar një romancë, por të enjten, Weber, 32, dhe Cülcüloğlu u etiketuan duke u dukur rehat në mënyrë të dyshimtë në një foto grupore të postuar në Instagram.

Tradhtarët

Aktorja britaniko-turke u shfaq për herë të parë në sezonin 8 të “Love Island”. Ajo fitoi konkursin së bashku me ish-ishin e saj tani, Davide Sanclimenti.

Më 30 janar, Cülcüloğlu njoftoi se ishte ndarë nga Sanclimenti, 29 vjeç, përmes Instagram Stories.

Ajo tha: “18 muajt e fundit kanë qenë një slitë me ulje dhe ngritje, ashtu si çdo marrëdhënie,” duke i dhënë shenjë një ndarjeje të mëparshme.

Tradhtarët

Aktorja vazhdoi: “Davide dhe unë të dy donim ta bënim këtë punë pasi ne kujdeseshim shumë për njëri-tjetrin. Fatkeqësisht, kohët e fundit kam marrë vendimin për t’i dhënë fund lidhjes sonë dhe për të shkuar në rrugë të ndara. Ndarjet nuk janë kurrë të lehta. Për çdo çift. Dhe ne shpresojmë që privatësia jonë do të respektohet. E shijova kohën tonë së bashku dhe kujtimet që krijuam.”

Peter Weber dhe Ekin-Su Cülcüloğlu

Kombi Bachelor Alum u lidh për herë të fundit në mënyrë romantike me Kelley Flanagan, të cilën e takoi gjatë qëndrimit të tij në reality show-n popullor të takimeve. Ai ia bëri pyetjen Hannah Ann Sluss në episodin final, por vazhdoi të kishte një përplasje me nënkampionen, Madison Prewett. e Weber-it romanca me Flanagan, 32 vjeç, filloi pas përfundimit të shfaqjes.

Weber njoftoi ndarjen e tij nga avokati në natën e ndërrimit të viteve. Dyshja u pajtuan në shtator 2022, por u ndanë përgjithmonë në maj 2023.

Flanagan u zyrtarizua në Instagram me CEO dhe sipërmarrës, Ari Raptis, qershorin e kaluar.