Michelle Lally

Klea

Ylli i “The Valley” Michelle Lally fillon një lidhje të re mes thashethemeve të mashtrimit të mohuar

Ylli i “The Valley” Michelle Lally fillon një lidhje të re mes thashethemeve të mashtrimit të mohuar!

Lugina yll Michelle Lally ka kaluar zyrtarisht nga martesa e saj në Jesse Lally.

Sipas Dailymail.comMichelle tani po takohet Aaron Noslernjë këshilltar financiar dhe sipërmarrës.

Edhe pse Michelle36 vjeç, ka zgjedhur ta mbajë lidhjen e saj të re jashtë rrjeteve sociale – Aaroni ka qenë më e ardhshme. Ai nuk ka hezituar të ndajë publikisht kohën e tyre së bashku, duke e përqafuar hapur lidhjen e tyre në rrjetet e tij sociale.

Michelle Lally

Episodet e fundit të Lugina kanë ngjallur polemika mbi Michelle Lally's ndërveprimet me një regjisor të njohur hollivudian në Chateau Marmont – duke çuar në spekulime midis anëtarëve të kastit për besnikërinë e saj. Bashkë-yll Jax Taylor, i cili dikur ishte në Rregullat e Vanderpompësshprehu dyshimet e tij ndaj Isai – duke vënë në dukje e Michelle vizita të përsëritura me drejtorin.

Michelle gjithmonë pretendon se nuk e di kush janë njerëzit e famshëm. Por ajo do të dilte me atë drejtorin, do të dilte me të për disa ditë rresht.” Taylor tha. Ai shtjelloi shpeshtësinë e takimeve të tyre, “Ajo shkon në Château [Marmont] cdo dite nga shtepia e saj dhe ajo e takonte ne pishine dhe merreshin vesh. Doli të ishte një ditë tjetër. Dhe pastaj një ditë tjetër. A nuk mendoni se kjo është e pazakontë?”

Jax Taylor

Pavarësisht trazirave, e Michelle ish-burri, Isaiduket e patrazuar nga situata, me Taylor duke shtuar:

“Unë e di që ajo është një agjente imobiliare, kështu që ky është një klient potencial. Isai nuk duket shumë i shqetësuar nga kjo. Nuk e di nëse e besoj apo jo.”

Ndërsa identiteti i drejtorit u fsheh nga Bravo për të mbrojtur privatësinë e tij, u la të kuptohet se ai është një figurë e rëndësishme në industrinë e argëtimit.

Në përgjigje të thashethemeve në rritje, Michelle mori në rrjetet sociale për të mohuar me forcë çdo përfshirje romantike. “Një pjesë e punës sime si agjent imobiliar është të rrjetizoj dhe të ndërtoj marrëdhënie. Nuk kishte absolutisht asnjë lidhje me takimin me dikë, “tha ajo vendosmërisht pas transmetimit të episodit.

Michelle Lally

Michelle dhe Jesse Lally së fundmi njoftuan ndarjen e tyre me Us Weekly, pak para premierës së Lugina në Bravo. Njoftimi erdhi mes zbulimeve në emision për betejat e vazhdueshme të çiftit që nga lindja e vajzës së tyre. Isabella Bunnytani tre vjeç.

Në një episod të fundit, Michelle ndau me shikuesit pakënaqësinë e saj brenda martesës që nga vajza e saj, Isabellalindi. Luginanjë spin-off i popullores Rregullat e Vanderpompëska ndjekur rrugëtimin e çiftit përmes terapisë në një përpjekje për të përmirësuar marrëdhënien e tyre.

Michelle Lally

Numri emocional i çështjeve të tyre martesore ishte i dukshëm kur Isai u prish gjatë një episodi të fundit. Mes lotësh, ai shprehu dëshirën e tij të thellë për të shpëtuar lidhjen e tyre, duke treguar Michelle“Doja që marrëdhënia jonë të funksiononte.”

Michelle Lally

Në emision shfaqen disa personalitete të shquara nga Rregullat e Vanderpompësduke përfshirë Kristen Doute, duke shtuar një dinamikë të njohur në serinë e re. Si Lallys lundrojnë në sfidat e tyre personale, shikuesve u jepet një vështrim intim i kompleksitetit të menaxhimit të familjes dhe famës.