Ylli i 'The Valley', Jesse Lally, takohet me një socialiste të pasur!

Klea

Ylli i 'The Valley', Jesse Lally, takohet me një socialiste të pasur!

Ylli i 'The Valley', Jesse Lally, takohet me një socialiste të pasur!

Lugina yll, Jesse Lally, është në lidhje me filantrop, Lacy Nicolepasi ai dhe ish-i i tij, Michelle Lally, vendosën t'i japin fund martesës së tyre.

Isai dhe Dantella bënë debutimin e tyre në tapetin e kuq të shtunën në Sparkle's Drag Spectacular në Comedy Chateau në Hollywood, pasi fillimisht e mbajtën romancën e tyre nën radar. Dyshja morën pjesë në mbështetje të mikut të tyre, Jared Krehja e buzëvei cili po performonte për të mbledhur fonde për Shoqatën e Leukemisë dhe Limfomës.

Michelle Lally

e Jesse bashkë-yjet, Xhenet dhe Jason Kapernagjithashtu doli për të mbështetur kauzën, siç bëri Rregullat e Vanderpompës yll, Ariana Madixdhe Amvise të vërteta të Orange County anëtar i kastit, Gina Kirschenheiter.

Dantellanjë socialiste dhe filantropiste magjepsëse, me bazë në Orange County, drejton fondacionin e saj i cili ndihmon njerëzit që vuajnë nga trauma të ndryshme dhe PTSD.

Jesse Lally

Ajo ndan miqësi me personalitete të “Shtëpiakeve të vërteta”, Gretchen Rossi dhe Caroline Stanbury.

Dantella nuk ka plan të shfaqet në “Lugina” krahas agjentit të pasurive të paluajtshme, sipas një raporti të Daily Mail.

“Ajo nuk është e interesuar për TV realitet dhe ka zero interes për t'u shfaqur Lugina”, tha një burim për gazetën.

Jesse Lally

Insajderi vuri në dukje – “Plus, marrëdhënia e tyre është ende mjaft e re në këtë fazë.”

Drejtuesi i informacionit sqaroi se nuk kishte tension mes tyre Dantella dhe e Jesse gruaja e larguar.

“Ajo e do Michelle dhe mendon se është e mrekullueshme – nuk ka asnjë problem nga fundi i saj,” zbuloi burimi i brendshëm.

Jesse Lally

Michelle gjithashtu ka vazhduar, pasi ajo është në lidhje Aaron Noslernjë këshilltar i pashëm financiar. Michelle, e cila gjithashtu u përpoq ta mbante lidhjen e saj të heshtur, u zyrtarizua në Instagram me të dashurin e saj të ri gjatë fundjavës. Ajo postoi foto të dyshes duke ndarë një ditë argëtuese në pishinë së bashku me miqtë. Vajza e vogël e ish-it, Isabella Bunny, 3, ishte i pranishëm edhe në ditën komode të notit të çiftit.

Michelle deklaroi më parë se ajo dhe Isai zyrtarisht u quajt se do të largohet tetorin e kaluar, përpara prodhimit për Lugina nisi.

Michelle Lally

Bashkëylli i Michelle, Kristen Doute, e akuzoi atë se kishte fshehur një “të dashurin sekret” pas shpinës së burrit të saj, gjatë një episodi që u transmetua javën e kaluar. Tema e nxehtë ka të ngjarë të hulumtohet më tej ndërsa shpaloset Sezoni 1 i shfaqjes së re.

Kristen Doute

Michelle pati polemika në një episod të mëparshëm kur ajo u pa me një regjisor të shquar në pikën e nxehtë të famshëm, Chateau Marmont.

Michelle gjithmonë pretendon se nuk e di kush janë njerëzit e famshëm. Por ajo do të dilte me atë drejtorin, do të dilte me të për disa ditë rresht.” Jax Taylor tha kamerave.

Ai vazhdoi: “Ajo shkon në Château [Marmont] cdo dite nga shtepia e saj dhe ajo e takonte ne pishine dhe merreshin vesh. Doli të ishte një ditë tjetër. Dhe pastaj një ditë tjetër – a nuk mendoni se kjo është e veçantë? E di që ajo është një agjente imobiliare, kështu që ky është një klient i mundshëm. Isai nuk duket shumë i shqetësuar nga kjo. Nuk e di nëse e besoj apo jo.”

Bravo mbrojti identitetin e regjisorit, por la të kuptohej se ai ishte një A-lister i Hollivudit.

Michelle me zemërim u përgjigj në thashethemet pas transmetimit të episodit.

“Një pjesë e punës sime si agjent imobiliar është të rrjetizoj dhe të ndërtoj marrëdhënie. Nuk kishte absolutisht asnjë lidhje me takimin me dikë”, shkroi ajo në rrjetet sociale.

Michelle dhe Isai konfirmuan ndarjen e tyre Us Weekly përpara episodit debutues të Lugina.

Michelle Lally

Michelle pranoi se nuk ishte e lumtur në martesë që nga lindja e vajzës së saj, gjatë një episodi të fundit.

Rregullat e Vanderpompës spinoff ndoqi Jesse dhe Michelle ndërsa ata u përpoqën të shpëtonin martesën e tyre, nëpërmjet terapisë. Jesse shpërtheu në lot gjatë një shkëmbimi emocional, duke i thënë gruas së tij se donte të shpëtonte lidhjen e tyre.

Lugina transmetohet të martën, në orën 21:00 ET, në Bravo.