Jesse Lally

Klea

Ylli i 'The Valley', Jesse Lally, EKSPOZON Michelle për përfundimin e tij vetëm 3 ditë pas xhirimit!

Ylli i “The Valley” Jesse Lally EKSPONON Michelle për përfundimin e tij vetëm 3 ditë pas xhirimeve!

Isai dhe Michelle Saniei Lally's martesa ishte në trazira gjatë sezonit të parë të Luginasiç e dëshmuan shikuesit drejtpërdrejt.

Jesse Lally

Megjithatë, kur Michelle vendosën t'i japin fund zyrtarisht martesës së tyre vetëm disa ditë pasi kamerat ndaluan së rrotulluari, Isai mbeti në shok.

Në fundin e sezonit, i cili rishikoi pasojat gjashtë muaj pas përfundimit të xhirimeve, agjenti i pasurive të patundshme luksoze zbuloi se Michelle hodhi bombën duke e lënë atë vetëm tre ditë pasi kamerat pushuan së rrotulluari, pavarësisht përpjekjeve të tij të zellshme për të shpëtuar martesën e tyre.

Jesse Lally

“Më bëri të ndihem si një idiot i frikshëm. Më bëri të ndihesha sikur isha i verbër dhe i verbër.” Isai pranuar.

Gjatë gjithë këtij sezoni, Isai u përpoqën pa u lodhur të rindeznin romancën e tyre të zbehtë, duke kërkuar këshilla nga një trajner jetësor dhe madje duke u zhytur në një tërheqje shpirtërore të nxitur nga ayahuasca që synon të zbusë egon e tij.

Jesse Lally

“Ne jemi në dy anët e kundërta polare të marrëdhënies sonë, dhe e gjithë çështja ishte të kalonim verën duke punuar për të arritur në një rrugë të mesme.”

“Sa herë që unë bëj tre hapa përpara, ajo bën gjashtë hapa mbrapa, dhe ndihet si një fyerje, një i frustruar. Isai tha prodhuesit.

Jesse Lally

Pas kthimit të kamerave në mars 2024 për të filmuar pjesën e fundit të finales, ata e përshkruanin ish-çiftin në një situatë dukshëm më të zymtë dhe pikëlluese.

Tani jetojnë veçmas dhe planifikojnë një divorc, Michelle dhe Isai diskutuan për kujdestarinë e vajzës së tyre, Isabella Bunny, dhe debatuan mbi detajet e vogla të ndarjes së biznesit të tyre të pasurive të paluajtshme.

Michelle Lally

“Unë thjesht dua të divorcohem dhe sa më shpejt aq më mirë.” Michelle i tregova atij.

Për Michellevendimi për t'u larguar erdhi pas disa muajsh të ndjenjës se ajo “kishte humbur shumë nga ato ndjenja” që kishte dikur për burrin e saj.

Michelle Lally

“Më në fund arrita në atë pikë ku e dija se kam mbaruar dhe dua të vazhdoj përpara. Dua të divorcohem dhe të filloj jetën time të re”, tha ajo në rrëfimin e saj për pikën e fundit të thyerjes.

“Nuk ka dyshim nëse kam bërë apo jo zgjedhjen e duhur.”

Jesse Lally

Megjithatë, vendimi nuk ka ardhur pa kompromis, veçanërisht për vajzën e tyre të vogël. “Të jesh ai që merr vendimin për t'u divorcuar është tepër e vështirë, sepse një ditë do të më duhet t'i them vajzës sime që e lashë babin e saj.” Michelle rrëfeu për producentët duke mbajtur lotët.

“Në fund të ditës, unë jam duke bërë më të mirën për të, por gjithmonë kam menduar se fëmija im do të rritet me dy prindër që janë së bashku, dhe në fund të fundit ëndrra nuk ishte realitet.”

Michelle Lally

e Jesse shqetësimi parësor ishte Isabella ndërsa ai lundronte në realitetin e tij të ri, “F-cking sh-tstorm kaleidoskop i divorcit”, siç e quajti ai.

“E dini, është e vështirë sepse unë vazhdoj të mendoj për Isabelën dhe, um, Isabella nuk e zgjodhi këtë. Pra, duhet ta kujtojmë këtë”, tha ai.

Michelle Lally

“Gjithçka që na mbetet është të sigurohemi që ajo të jetojë në mënyrën më të mirë dhe jetën më të mirë që mundet.”

Ndërkohë që kishte një natë vajzash me yjet e saj Nia Booko, Janet Caperna, dhe Brittany Cartwright– e cila po kalon gjithashtu ndarjen e saj nga burri Jax Taylor, Michelle ndau se ndihej mirë që i dha fund martesës.

Jesse Lally

“Tani, po shikoj prapa dhe mendoj, çfarë më mori kaq shumë kohë për ta bërë atë?” ajo tha.