Jesse Lally

Klea

Ylli i “The Valley” Jesse Lally deklaron se “Kurrë” nuk do të pajtohet me gruan e huaj!

Ylli i “The Valley” Jesse Lally deklaron se “Kurrë” nuk do të pajtohet me gruan e huaj!

Në një zbulim të sinqertë, ylli i The Valley, Jesse Lallydeklaron me vendosmëri qëndrimin e tij për të mos u pajtuar me gruan e tij të larguar.

Duke u shfaqur si i ftuar në Teddi Mellencamp dhe e Emily Simpson podcast, Poppin' Off, Lugina yll, Jesse Lallyu përball me një pyetje prekëse për marrëdhënien e tij me Michelle Lally.

Michelle Lally

Pyetja ishte, “Nëse (ai) do të kishte mundësinë, pikërisht tani, ku (ai) mund të bënte ndonjë gjë për të shpëtuar marrëdhënien (e tij) me Michelle, a do ta bënte (ai) atë?”

Michelle Lally

Për këtë, profesionisti i pasurive të paluajtshme u përgjigj me shpejtësi dhe vendosmëri, duke thënë: “Jo”.

“Asgjë. Duke ditur atë që di tani dhe duke qenë me dikë që është kaq e pabesueshme, si një nënë e mrekullueshme… Jo, nuk do të shkoja kurrë – kurrë mbrapa. Gjithmonë lart”, pohoi ai, duke iu referuar partneres së tij të re, Lacy Nicole.

Michelle Lally

Tifozët e Lugina do të pranojë se ish-çifti heshti për ndarjen e tyre deri në fillim të vitit 2024, pavarësisht se u ndanë disa muaj më parë. Gjatë episodit të podkastit, Isai hodhi poshtë pretendimet se Michelle e la atë për shkak të sjelljes së tij.

Jesse Lally

“Jo, nuk kishte asgjë,” pohoi ai.

Pavarësisht Michelle duke shprehur dëshirën për t'u ndarë që në tetor 2022, Isai arriti ta bindte të qëndronte edhe një vit me kusht që ai të punonte për të qenë më i “prezent”.

Jesse Lally

Megjithatë, sipas Isai, çështjet martesore erdhën përsëri në kufizimet e COVID-19. Me vajzën e tyre Isabella të lindur gjatë kulmit të pandemisë, Jesse e gjente veten shpesh larg shtëpisë pasi kufizimet u lehtësuan.

“Unë nuk po i shërbeja familjes. Isha një lloj shërbimi për biznesin dhe gjëra të tilla,” pranoi ai.

Michelle Lally

Isai dhe Michelle u fejuan në nëntor 2017 pas vitesh lidhjeje dhe u martuan në Beaulieu Garden në Kaliforni në tetor 2018. Ata kanë një vajzë 3-vjeçare, Isabella Bunny, e lindur në prill 2020.

Jesse Lally

Sipas Isai, Michelle i dhanë fund lidhjes në tetor, vetëm dy ditë pasi festuan me gëzim pesëvjetorin e tyre.

“Ne të gjithë shkuam në Montecito dhe ia dolëm shumë mirë dhe i shikoj fotot dhe jam si i çmendur,” tregoi ai. “Dy ditë më vonë, ajo më uli dhe ajo ishte sikur kjo kishte mbaruar, sikur mjaft ishte mjaft.”

Michelle Lally

Për Isaii cili gjithashtu punon si agjent i pasurive të patundshme luksoze, nuk kishte asnjë “moment të fundit” ku ai e kuptoi se marrëdhënia ishte përtej riparimit.

“Ndërsa shihni se sezoni ecën dhe po përfundon, unë emocionohem shumë dhe kam dhënë vërtet gjithçka që mundem për ta bërë këtë punë,” tha ai, duke iu referuar përpjekjeve të tij me një trajner të jetës dhe duke marrë pjesë në një tërheqje shpirtërore për t'u fokusuar në vetepermiresim.