Jax Taylor and Brittany Cartwright

Klea

Ylli i “The Valley” Brittany Cartwright pretendon se është abuzuar në martesë me Jax Taylor!

Ylli i “The Valley” Brittany Cartwright pretendon se është abuzuar në martesë me Jax Taylor!

Në një pranim të sinqertë, Lugina yll Brittany Cartwright ka paraqitur, duke pretenduar raste të abuzimit brenda martesës së saj me Jax Taylorduke hedhur dritë mbi një aspekt më të errët të marrëdhënies së tyre.

Jax Taylor dhe Brittany Cartwright

Jax Taylor trazoi tenxheren të martën, më 28 maj duke shpërndarë një sërë mesazhesh nga gruaja e tij e larguar, Brittany Cartwright, në Instagram Story, pas takimit të tij me modelen,Paige Woolen.

Brittany35-vjeçarja u përgjigj në llogarinë e saj në Instagram, duke sugjeruar se ajo duroi abuzim mendor “të tmerrshëm”. Jax44 vjeçe, e cila është parë duke e kritikuar atë Lugina. Ajo gjithashtu adresoi shqetësimet për djalin e tyre tre vjeçar, Cruzduke kontaktuar Jax për të pyetur për mirëqenien e fëmijës së tyre.

Jax Taylor dhe Brittany Cartwright

Në një shkëmbim të postuar në Jax's Histori, Brittany kërkoi një foto të Cruztë cilës Jax e detyroi, duke kërkuar miratimin dhe konfirmimin e veshjes e Cruz-it orari i gjumit. Në mbishkrimin e postimit, Jax shkroi: “Edhe pse (mamaja) është larg për punë, ne ende marrim miratimin e veshjes!”

Ndërkohë, në një nga e Brittany Postimet e fundit në Instagram, kritikoi një fans Jax's portretizimi i saj në Lugina. Brittany pranoi, duke u përgjigjur, “Nuk e kuptoj se si njerëzit nuk e shohin atë që ai po bënte. Faleminderit.”

Jax Taylor dhe Brittany Cartwright

Ajo mori gjithashtu mbështetje nga fansat, me një koment për forcën e saj mes ndarjes dhe akuzave për abuzim mendor. Brittany shprehu zemërim pasi djali i saj u tërhoq zvarrë në ndarjen e tyre nga komentuesit që spekulonin për mirëqenien e tij.

Ne pergjigje, Brittany mbrojti me forcë prindërimin e saj, duke thënë: “Ai është një fëmijë i përsosur i pafajshëm, mos fol për gjëra për të cilat nuk ia ke idenë vetëm sepse shikon 30 minuta nga një emision që u regjistrua verën e kaluar!!! Mbajeni emrin e djalit tim nga goja. MJAFT.”

Jax Taylor dhe Brittany Cartwright

Ajo vazhdoi të shprehë qëndrimin e saj në Story-n e saj në Instagram, duke deklaruar, “Ju djema mund të zhyteni në dramën e jetës sime, nuk më intereson, por lë jashtë emrin tim (të birit të pafajshëm)!!! Mos u bëni sikur dini asgjë për të duke parë 30 minuta një shfaqje të regjistruar verën e kaluar.”

Brittany theksoi përkushtimin e saj për mirëqenien e djalit të saj, duke këmbëngulur se nuk do të tolerojë që të huajt të spekulojnë për jetën e tij.

Në vijim Jax's pamjet me model Paige Woolen gjatë fundjavës, duke përfshirë një vizitë në lokalin e tyre të përbashkët, Jax's Studio City, ku festuan Jeremy Madix ditëlindjen, doli një përditësim për marrëdhënien e ish-çiftit.

Jax Taylor dhe Brittany Cartwright

Në një episod të fundit të Rregullat e Vanderpump pas shfaqjes, Brittany e pranoi rritjen e Jax-it si baba, duke thënë: “Jax ka ndryshuar patjetër në shumë mënyra, veçanërisht në të qenit baba.”

Jax Taylor dhe Brittany Cartwright

Megjithatë, ajo e pranoi sinqerisht këtë Jax ende ruan tiparet e tij kryesore të personalitetit. “Por ai është ende Jax”, vuri në dukje ajo. “Ai ka ende momentet e tij… Unë mendoj se Jax është rritur në shumë mënyra, por ai është ende Jax Taylor.”