Lindsay Hubbard

Klea

Ylli i ‘Summer House’ Lindsay Hubbard u largua nga ‘Crushed’ dhe ‘Blindsided’ ndërsa Carl Radke anulon dasmën!

Ylli i ‘Summer House’ Lindsay Hubbard u largua nga ‘Crushed’ dhe ‘Blindsided’ ndërsa Carl Radke anulon dasmën!

Lindsay Hubbard shkoi në Instagram për të adresuar ndarjen e saj nga Shtëpi verore bashkë-yll, Karl Radkete enjten. Karl papritmas ai dha dorëheqjen me yllin e tij të kthyer në të fejuar, muajin e kaluar.

Karl Radke

Ylli i realitetit foli për përvojën “zemërthyese dhe emocionale”, duke zbuluar se ajo ndihej e “poshtëruar” dhe “e tradhtuar”.

Ajo vuri në dukje: “Ky nuk ishte vendimi im.”

Siç është raportuar – Karl mbylli festimet para dasmës kur anuloi dasmën gjatë xhirimeve Shtëpi verore Sezoni 8.

Karl Radke

Një burim i tha Us Weekly këtë Karl “A e anuloi dasmën në kamera,” duke shtuar se ai ishte “aq i keq” për të bërë pushim gjatë xhirimit të serialit Bravo.

“Një person normal që do dikë nuk do të ndahej me dikë që e do në kamera,” tha burimi i brendshëm. “Pavarësisht se sa shumë probleme mund të keni, ju nuk e bëni diçka të tillë në kamera që bota të shohë reagimin e tyre.”

Lindsay Hubbard

Lindsay Hubbard theu heshtjen e saj të enjten, duke u thënë ndjekësve të saj: “Do të doja të filloja duke thënë faleminderit që më dhatë hapësirën dhe kohën për të përpunuar emocionet e mia, për të shëruar dhe për të pikëlluar humbjen jo vetëm të marrëdhënies sime, por edhe të miqësisë sime me dikë që konsiderohet miku im më i mirë për 8 vjet.”

Ajo shpjegoi: “Dy javët e fundit kanë qenë javët më tronditëse dhe emocionale të jetës sime. E gjithë jeta ime dhe e ardhmja ime u shqye nga poshtë meje dhe e kam pasur të vështirë t’i kuptoj të gjitha – pa përgjigje apo mbyllje se pse.”

Lindsay Hubbard

37-vjeçari shtoi: “Ndihem i poshtëruar nga mënyra se si u rrëzua, dhe njëkohësisht zemërthyer që ndodhi në radhë të parë. Besimi im është tradhtuar dhe të pajtohesha me këtë ka qenë e vështirë për mua.”

Lindsay bëri një goditje delikate ndaj ish-it të saj, duke shkruar: “Ky nuk ishte vendimi im dhe nuk jam dakord të lë një marrëdhënie (në këtë nivel) pa provuar më parë gjithçka të mundshme.”

Lindsay Hubbard

Ylli i realitetit tregoi se ajo kishte “kaluar dy javët e fundit duke gjetur mbylljen dhe paqen time” dhe ishte “përgjithmonë mirënjohëse ndaj miqve të mi më të mirë që nuk kanë lënë anën time dhe kanë marrë pjesë të zemrës dhe jetës sime. çdo ditë nga rënia.”

Lindsay përfundoi—“Unë jam ende i pikëlluar dhe po përpiqem të përpunoj gjithçka që ka ndodhur, por ndjeva se ishte e rëndësishme t’ju përditësoja të gjithëve. Nga thellësia e zemrës sime, ju falënderoj për dashurinë dhe mbështetjen e miqve të mi, familjes, shokëve të grupit dhe të gjithë juve që më keni përballuar.”

Lindsay Hubbard

Në fillim të kësaj jave, Karl shkroi një letër për familjen dhe miqtë e ftuar në dasmën e destinacionit. 38-vjeçari kërkoi falje dhe ofroi të ndihmonte këdo që u pengua financiarisht nga anulimi i minutës së fundit.

“Fjalët nuk mund të shprehin se sa të vështira kanë qenë dy javët e fundit Lindsay dhe unë”, shkruan ai në një letër të publikuar nga People. “Na vjen shumë keq për të gjithë të ftuarit tanë për konfuzionin dhe mungesën e komunikimit. Ne mbetëm duke u përpjekur të kuptonim se si ndodhi saktësisht e gjithë kjo para se të kishim mundësinë të përcaktonim rrugën përpara mes nesh.”

Lindsay Hubbard

Ai konfirmoi se ndërsa “Shumë tregime të rreme” kishin krijuar konfuzion, “mjerisht në këtë kohë ne nuk po ecim përpara me dasmën.”

Ai tha: “Fakti i çështjes është Lindsay është i shkatërruar dhe jam i tronditur me mënyrën se si ndodhi e gjithë kjo. Me dashamirësi kërkoj pak durim dhe hir për t’u shëruar dhe rikuperuar ndërkohë që ne kalojmë në këtë kohë jashtëzakonisht të vështirë.”