Danielle Olivera

Klea

Ylli i ‘Summer House’ Danielle Olivera zbulon se miqësia e saj dhe Lindsay Hubbard ka ndryshuar!

Ylli i ‘Summer House’ Danielle Olivera zbulon se miqësia e saj dhe Lindsay Hubbard ka ndryshuar!

Shtëpi verore fansat janë ende të zhurmshëm pas përfundimit të sezonit të tij të tetë, veçanërisht pasi pamjet e patransmetuara të ribashkimit hodhën dritë mbi e Carl Radke maturi, mirësjellje e një zbulese nga Lindsay Hubbard.

Danielle Olivera

Për më tepër, ka kuriozitet për statusin e e Danielle Olivera marrëdhënie me Lindsaysidomos pas sezonit të tyre të trazuar dhe e Danielle mbështetje të mëvonshme për Lindsay pas ndarjes me Karl.

Ndërsa rriten pritjet për sezonin e nëntë të serialit, i cili është konfirmuar, por pa një njoftim ende të kastit, spekulimet po qarkullojnë se kush do të kthehet dhe kush mund t’i bashkohet ekuipazhit.

Daniele Olivera

Në një intervistë me Life & Style, Danielle diskutoi ngritjet dhe uljet e miqësisë së saj me të Lindsay gjatë gjithë sezonit.

Duke reflektuar për pasojat e tyre në fillim të sezonit, Danielle vërejti, “Mendoj se bëra një hap prapa pak pas episodit të dytë. Mendoj se ishte kur ajo më hodhi poshtë autobusit. Dhe me të vërtetë nuk më pëlqeu – thjesht tha shumë për mua.”

Danielle Olivera

Pavarësisht momenteve të tyre të vështira, Danielle konfirmoi se ata tani janë në kushte më të mira, duke theksuar, “Pra, ne jemi mirë. Jemi në marrëdhënie të mira. Po dërgojmë mesazhe, është pak më e lehtë. E dini – motra nuk është aty. Ne thjesht kemi një marrëdhënie tjetër tani, dhe mendoj se kjo është ajo me të cilën të dy jemi më të kënaqur.”

Duke parë përpara, Danielle shprehu shpresën se miqësia e tyre do të vazhdojë të evoluojë pozitivisht, veçanërisht pas pjesëmarrjes së të dyve e Andrea Denverit dasma ne Itali.

Danielle Olivera

“E dini, ndoshta vetëm një ekskursion ndërkombëtar është ajo që na duhet për t’u rikthyer në atë që ka qenë dikur, por nuk e di ende,” tha ajo me optimizëm.

Kur u pyet për sezonin e nëntë të ardhshëm të Shtëpia e Verës, Danielle reflektuar mbi paparashikueshmërinë e dinamikës së shfaqjes.

Daniele Olivera

“E dini çfarë, në fillim të verës, si kur filluam transmetimin për herë të parë, unë thashë: “Kemi kaluar një verë të mrekullueshme. Unë jam mirë me të gjithë!’ Dhe u habita që nuk shkoja mirë me të gjithë”, pranoi ajo.

Danielle Olivera

Danielle theksoi rëndësinë e përzgjedhjes së njerëzve që vërtet duan të jenë miq dhe mund të bashkëjetojnë në mënyrë harmonike, faktorë vendimtarë për ruajtjen e thelbit të shfaqjes.

Lidhur me dinamikën komplekse të parë me Karl dhe Lindsay, Danielle ndau qëndrimin e saj personal, duke thënë:

Danielle Olivera

“Nuk e di se do të doja të isha në të njëjtën dhomë me ish të fejuarin tim, thjesht lëreni. Unë madje mund të dëgjoja … Unë kam mbaruar (ish-i im), por nëse përmendet edhe emri, unë jam si, ‘Dhe unë jam jashtë’”.

Me fansat që presin me padurim lajmet e kastit të sezonit të ardhshëm, Danielle la të kuptohet se njoftimet mund të jenë të pashmangshme, duke e mbajtur të lartë eksitimin për atë që do të vijë më pas në sagën e Shtëpisë Verore.