Ylli i Southern Hospitality Maddi Reese pranon se ka gënjyer në lidhje me regjistrimin e Trevor, 'Not My Rumor'

Klea

Ylli i Southern Hospitality Maddi Reese pranon se ka gënjyer në lidhje me regjistrimin e Trevor, ‘Not My Rumor’

Sezoni 2 i Mikpritja jugore arriti në një përfundim shpërthyes gjatë episodit final të mbrëmshëm.

Pas një sezoni me thashetheme të dëmshme dhe akuza mashtrimi, Maddi ReeseBradley Carter dhe Trevor Stokes më në fund ia doli me palën e supozuar, Sammie, e cila pretendonte se ishte lidhur me Trevorin gjatë një nate të dehur në qytet. Megjithatë, gjatë një bisede me Joe Bradley dhe përfundimisht Sammie, Maddi iu referua një regjistrimi audio të gruas që dyshohet se kërkon falje për shkatërrimin e jetës së Trevorit.

Por, pasi rrëshqiti një shumë herë në lidhje me origjinën e regjistrimit, Bradley zbuloi se Maddi e vendosi gjithçka – stilin Reality Von Tease. Por pse? Sipas DJ-së aspiruese, ajo e bëri këtë për të mbrojtur të dashurin e saj të atëhershëm nga më shumë turpi publik.

Maddi gënjeu për të mbrojtur ish të dashurin e saj, Trevor

Nëse keni parë finalen e sezonit të SoHo mbrëmë, keni parë që producentët të hipnin Maddi gjatë një prej rrëfimeve të saj për regjistrimin e saj sekret audio. Pra, pse ishte e pandershme me grupin e saj të miqve?

“Sepse nuk ishin thashethemet e mia,” i tha Maddi Decider. “Gjithmonë ndihesha sikur ishte beteja e Trevorit. Për dy sezonet e fundit, unë kam qenë një zë për Trevor. E mbroja vazhdimisht. Më dukej sikur ishte detyra e Trevorit të përballej me grupin. Unë kisha mbaruar duke e mbrojtur atë në atë moment.”

Arsyetimi i Maddi ende nuk shpjegon pse ajo krijoi aktorin e saj, Brad. Por në këtë pikë, ajo mund të mos kujdeset. “Unë mund të bëj një mut,” tha ajo. “Unë thjesht doja të dija nëse mund t’i besoja partnerit tim apo jo. Shikoni veprimet e mia. Padyshim që nuk i besoja partnerit tim. Në thelb isha një detektiv [laughs]. Të them të drejtën, edhe tani që jam jashtë lidhjes, nuk mendoj se Trevor e ka puthur atë vajzë. Edhe pse jemi ndarë dhe koha ka ikur… ende nuk mendoj se ai e puthi atë.”

Uau. E gjithë kjo vetëm për t’u ndarë në fund. Sido që të jetë, Maddi më mirë të jetë gati për nxehtësi gjatë ribashkimit të tyre të ardhshëm. Nga pamja e saj, do të jetë një e mirë.

Ribashkimi Southern Hospitality transmetohet në Bravo të enjten, më 22 shkurt në orën 8/7c.