Ylli i South Hospitality Maddi Reese ende beson se Trevor nuk mashtroi

Klea

Ylli i South Hospitality Maddi Reese ende beson se Trevor nuk mashtroi

Maddi Reese kaloi një sezon plot tension të Mikpritja jugore duke u zhvendosur dhe duke u larguar nga shtëpia me të cilën ajo ndante Trevor Stokes. Por çifti ishte përsëri në finalen e sezonit 2 dhe festoi katër korrikun me pjesën tjetër të kastit.

Shikuesit më pas u informuan se dyshja u nda përsëri tre javë pas mbylljes së xhirimeve. Nuk u dha asnjë arsye, por mund të supozohej vetëm se Maddi dhe Trevor ishin, edhe një herë, në një situatë konflikti në lidhje me pabesinë e tij të përfolur.

Megjithatë, duket se këtë herë nuk ka ndodhur kështu. Ylli i Southern Hospitality shpjegoi se ajo zgjodhi t’i besonte ish të dashurit të saj në thashethemet e fundit. Kjo ndarje ishte diçka ndryshe.

Maddi fajësoi “mënyrat e ndryshme të jetesës” për ndarjen

“Unë besoj se nuk ndodhi,” tha Maddi për Us Weekly pas transmetimit të finales së Sezonit 2. “Edhe muaj më vonë, ne jemi ndarë dhe jam takuar me njerëz të tjerë. Unë kam parë njerëz të tjerë dhe ai ende thotë: “Kjo nuk ka ndodhur”.

Ajo shtoi: “Pra, për mua, është sikur nuk i besoj atij aq shumë, por për disa arsye unë vërtet i besoj atij për këtë vetëm sepse jemi ndarë dhe koha ka kaluar dhe është si, ‘Pse ? Ç’kuptim ka tani?’”, ka rrëfyer Maddi. “Unë kurrë nuk mund ta di, dhe duhet të jem në rregull me këtë.”

Maddi po i referohej pretendimeve që bashkë-ylli i saj, Bradley Carter, bëri rreth puthjes së Trevorit me një vajzë të quajtur Sammie. Ajo zgjodhi t’i shpërfillte ato në atë kohë, pavarësisht se Trevor e kishte tradhtuar më parë. Por gjithçka erdhi në krye në finalen e sezonit.

“Kam dëgjuar gjithçka që kam nevojë [sic] për të dëgjuar nga ju. Ti je gënjeshtar af–mbret,” i tha Maddi Sammie gjatë konfrontimit të tyre. “Kalofsh nje dite te mire. Mirupafshim, kurvë!”

Para festës së largimit për Will Kulp, Trevor u përball me Sammie gjatë një bisede telefonike. Maddi ka rrëfyer se e ka dëgjuar të gjithë bisedën.

“Ndjeva sikur nuk ishin thashethemet e mia. Nuk ishte lufta ime,” tha Maddi për vendimin e saj për ta mbajtur atë bombë për vete. “Ndihem si për mua, pasi dëgjova atë që ajo kishte për të thënë, ky ishte një kapitull i mbyllur për mua.”

“Duke luajtur detektiv”

“Unë e kuptoj që gjurmët e gishtave të tij janë mbi të gjitha. Por në fund të fundit, doja të dija [the truth]”, shpjegoi ajo. “Ndihem sikur po luaja detektiv në një farë mënyre, por ndjeva sikur nuk ishte lufta ime. Ndjeva sikur ishte vendimi i Trevorit dhe i tij për të shkuar në grup me këtë.”

Pra, nëse Maddi zgjodhi të besonte Trevorin pas asaj që dëgjoi në telefonatën me Sammie, çfarë i ndau ata? Menaxheri VIP i Republikës “përfundoi më shumë për shkak të stresit dhe gjërave mendore që po kaloja”.

“Ne kemi stile jetese të ndryshme. Unë punoj në jetën e natës. Ai është më shumë nëntë me pesë, “tha DJ për ndarjen e saj në korrik 2023. “Ndjehem sikur ishte shumë e ndërsjellë.”

Tani, Maddi po “lëviz ngadalë” brenda dhe jashtë shtëpisë së tyre të mëparshme të përbashkët. “Jam i hapur për takime dhe për ta vënë veten atje. Ndjehem sikur kam ende disa gjëra për të shëruar, “tha ajo.

“Duhet të kesh vetëkontroll për të qenë si: “Jo, kapitulli është mbyllur”, ngacmoi ajo. “Pra, për mua tani, është plotësisht e mbyllur, por nuk e dini kurrë se ku është e ardhmja juaj [will go]”, tha Bravolebrity për përfundimin e gjërave për mirë këtë herë.

“Patjetër që ndihem sikur jam në një vend shërimi, por jam super mendjehapur për atë që ka tjetër për mua”, tha Maddi për rrugën e saj drejt shërimit. “Unë me të vërtetë thjesht po përpiqem të marr shumë nga marrëdhëniet që janë prishur. Jam përpjekur vërtet t’i kthej në rrugën e duhur.”

Ribashkimi i Sezonit 2 të Mikpritjes Jugore transmetohet të enjten Bravo, 22 shkurt, në orën 8/7c.