Paige DeSorbo

Klea

Ylli i “Shtëpisë Verore” Paige DeSorbo parashikoi me saktësi shtatzëninë e Lindsay Hubbard nën një vit më parë

Ylli i “Shtëpisë Verore” Paige DeSorbo parashikoi me saktësi shtatzëninë e Lindsay Hubbard nën një vit më parë

Vetëm muaj pas Paige DeSorbo bëri një vërejtje paraprake për Lindsay Hubbard e ardhmja romantike vazhdon Shtëpi verore, Lindsay konfirmoi se është në pritje të fëmijës së saj të parë, duke dëshmuar Peige’s parashikimi i drejtë.

Paige DeSorbo

Gjatë një momenti emocional në reality show gushtin e kaluar, në vijim e Carl Radke vendimin për të përfunduar fejesën me Hubbard, DeSorbo ofroi disa fjalë mbështetëse që tani duken pothuajse profetike.

“Ai ju bëri një nder. Ai të bëri një nder! Lëreni të shkojë. Lëreni të shkojë! Në një vit, ju mund të martoheni me një fëmijë me dashurinë e jetës tuaj.” Pejxhi e kishte ngushëlluar Lindsayme kolegun e kastit Danielle Olivera duke i bërë jehonë ndjenjës për të ecur përpara për një të ardhme më të mirë.

Lindsay Hubbard

Lindsay Hubbard shkoi në Instagram këtë të enjte për të njoftuar shtatzëninë e saj, duke emocionuar ndjekësit e saj me një mbishkrim ku shkruhej: “Paralajmërim për nxitje: Ky postim përmban më shumë fishekzjarre se 4 korriku! JEMI SHTATZANE!!!!!” së bashku me imazhet e saj duke përqafuar gungën e saj të foshnjës dhe duke shfaqur një test pozitiv të shtatzënisë.

“Unë me të vërtetë besoj se universi ka një plan më të madh dhe kjo është ajo!” shtoi ajo duke vënë në pah besimin e saj te fati.

Lindsay Hubbard

Njoftimi u prit me gëzim, veçanërisht nga Paige DeSorbo, i cili komentoi e Lindsay postimi, “Manifestimi im madje më frikësoi … urime”, duke treguar kënaqësinë dhe habinë e saj nga largpamësia e saj.

Në postimin e saj, Hubbard Gjithashtu shpërndau një foto të butë të babait të foshnjës duke mbajtur barkun e saj, duke e mbajtur me kujdes identitetin e tij privat. Çifti është i emocionuar për shtimin e tyre të ardhshëm, të quajtur #HubbCubpritet këtë sezon festash 2024.

Lindsay Hubbard

Lindsay ka qenë private në lidhje me detajet e marrëdhënies së saj, por është përmendur më parë në “Bibla kurve” Podcast që ajo dhe i dashuri i saj kishin dalë për pak kohë tre vjet e gjysmë më parë përpara se të rilidheshin në janar pas të Hubbard-it ndarë nga Karl.

Ajo e përshkroi ndarjen e tyre fillestare si miqësore dhe të respektueshme, duke ia atribuar një kohe të keqe.

Lindsay Hubbard

Dyshja që atëherë janë parë së bashku në mjedise të ndryshme sociale, duke përfshirë një martesë në prill Karl Radke morën pjesë gjithashtu, dhe një udhëtim të fundit në Itali.

Megjithatë, Lindsay zgjodhi të mos e sillte të dashurin e saj në një dasmë tjetër, ku mori pjesë Radke dhe disa castmate, muajin e kaluar.

Lindsay Hubbard

Si Shtëpi verore duke u përgatitur për sezonin e nëntë, fansat mund të presin rikthimin e të gjithë anëtarëve të kastit, përveç Danielle Olivera, duke shtuar një shtresë tjetër intrige dhe emocioni në serinë e hitit Bravo.