Carl Radke

Klea

Ylli i 'Shtëpisë Verore' Lindsay Hubbard TAKOHET Njeri misterioz!

Ylli i 'Shtëpisë Verore' Lindsay Hubbard TAKOHET Njeri misterioz!

Shtëpi verore yll Lindsay Hubbard Së fundmi ka nxitur spekulime duke shfaqur një interes të ri romantik në Story-n e saj në Instagram.

Intriga u thellua vetëm pak ditë më vonë kur ajo dyshohet se solli këtë burrë të ri si takim në një martesë në Evropë. Veçanërisht, në këtë ngjarje ka marrë pjesë edhe ish i fejuari i saj, Karl Radkeduke i shtuar rastit një shtresë drame.

Ylli i

Dasma, e cila tërhoqi disa prej të Hubbard-it bashkë-yjet, duke përfshirë Kyle Cooke41, dhe Amanda Batula32 vjeç, shërbeu si një pikë grumbullimi për miqtë e përbashkët të të dyve Lindsay dhe Karl. Mes kësaj, fotografët kapën një seri fotosh të reja ku shfaqeshin Lindsay Hubbard me partnerin e ri të përfolur, duke shënuar daljen e tyre të parë publike së bashku.

“Unë me të vërtetë nuk mendoj se kam parë ndonjëherë ujë kaq bruz,” Hubbard ka thënë në mbishkrimin e një fotografie që ajo ka postuar në rrjetet sociale. Imazhi nxirrte në pah ujërat bruz befasues që shërbyen si një sfond piktoresk gjatë ngjarjes, duke kapur një moment qetësie mes zhvillimeve personale në jetën e saj.

Ylli i

Një foto e shpërndarë nga Bravo dhe kokteje kapur Lindsay në event, duke veshur xhaketën e dashurisë së re të përfolur, e cila ishte ulur pranë saj.

Diçitura që shoqëronte foton nxirrte në pah rëndësinë e momentit:

“Shikimi i parë i [Lindsay and] burrin e saj të ri. Ajo ka veshur xhaketën e tij.”

Ylli i

Gjatë Shtëpi verore Udhëtimi i kastit në Portugali, disa foto u postuan në Instagram, duke përfshirë një ku Kyle dhe Amanda u fotografuan të ulur me Karl39, në një ceremoni në natyrë.

Karl ndau një seri fotosh nga koha e tij në Portugali në Instagram, duke shfaqur disa imazhe nga dita e dasmës.

Sipas Heavy, Lindsay ndau një foto nga pritja, ku shihet ulur me të Kyle dhe Amanda. Karl, megjithatë, nuk dukej se ishte ulur me ta.

Ylli i

Gjatë paraqitjes së saj në Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt muajin e kaluar, Lindsay mohoi të takohej me dikë në veçanti. Ajo u shpreh për gjendjen aktuale të jetës duke thënë: “Po argëtohem, jam shumë e zënë. Kam shumë projekte. Sapo bleva një shtëpi në Nashville. Unë nuk jam duke u takuar me dikë specifik në Nashville.”

Kishte shumë shenja që lidhja e tyre nuk shkonte mirë, si dhe tensionet mes tyre Lindsay dhe Karl u përshkallëzua në mënyrë dramatike gjatë një udhëtimi me makinë në një klub në episodin e dytë të shfaqjes. Lindsay shprehu shqetësimin se mund të gjykohej për hipur në makinën e djemve, të cilës Karl u përgjigj me qetësi, duke e siguruar atë se nuk ishte një çështje e madhe. Megjithatë, situata u përkeqësua shpejt kur Lindsay i akuzuar Karl të qenit nën ndikim, duke vënë në pikëpyetje maturinë e tij. Karli cili ka qenë i matur që nga janari 2021, mohoi akuzat, duke çuar në një shkëmbim të ashpër.

Karl Radke

Konflikti vazhdoi pasi ata u larguan nga klubi. Lindsaydukshëm i mërzitur dhe i dehur, u kthye në shtëpi herët me Gabi Preskod. Pasi në shtëpi, ajo i tha me lot Gabi se Karl dukej sikur ishte në drogë, duke e quajtur “c*caine Karl” atë natë. Të nesërmen në mëngjes, debati filloi me Lindsay duke akuzuar Karl për përdorimin e drogës, të cilën ai e mohoi me forcë, duke e etiketuar sjelljen e saj si “të vrazhdë dhe agresive”. Pavarësisht besimit të grupit në e Karlit maturi, Lindsay mbetën të pabindur, duke e thelluar përçarjen mes tyre.

Karl Radke

Për më tepër, Lindsay zbuloi në emision se u ndje plotësisht e befasuar nga ndarja me të Karl në sezonin e tetë.

“Isha absolutisht i verbër sepse dy javë më parë bëra një dush nusërie, ai erdhi, kisha ditëlindjen, ai postonte në të gjithë Instagramin se si mezi pret të martohej me mua, unë jam dashuria e jetës së tij, dhe pastaj dy javë më vonë, bum,” rrëfen ajo.

Shtëpi verore sezoni i tetë transmetohet të enjten në orën 9/8c në Bravo.