Chanel Ayan

Klea

Ylli i “Shtëpiakeve të vërteta të Dubait” Chanel Ayan zbulon se ajo dhe Caroline Stanbury nuk po zihen më!

Ylli i “Shtëpiakeve të vërteta të Dubait” Chanel Ayan zbulon se ajo dhe Caroline Stanbury nuk po zihen më!

Amvise të vërteta të Dubait yll Chanel Ayan kishte disa vërejtje lozonjare për Caroline Stanbury's liftim i fundit i fytyrës. “Më lejoni t'ju them diçka,” Chanel45, tha Us Weekly ekskluzivisht. “Unë nuk isha i përgatitur.”

Caroline Stanbury

Chanel ndau se ajo ishte në Hamptons kur Karolina48-vjeçarja e telefonoi atë vetëm 24 orë pasi iu nënshtrua procedurës. “Isha shumë e frikësuar për këtë, dhe më pas ajo më torturonte çdo ditë”, kujton Chanel.

“Ajo do të më thërriste për të thënë: “Çfarë mendoni për përparimin? Çfarë mendoni për progresin?' Dhe tani është shumë e vështirë për mua ta shikoj atë, sepse jam mësuar të zemërohem me fytyrën e saj të vjetër.”

Chanel Ayan

Shikuesit e Amvise të vërteta të Dubait dëshmitarë të tensioneve mes Karolina dhe Chanel gjatë sezonit të parë të emisionit, i cili u transmetua në vitin 2022. Megjithatë, sipas Chaneltë dy u “lidhën” pas filmimit të ribashkimit të Sezonit 1.

“Ne po udhëtonim për në Dubai dhe ajo nuk kishte një makinë që po e merrte” Chanel u kujtua. “Isha sikur, mos u shqetëso vajzë, të kuptova. Unë do të sigurohem që ju (të ktheheni) në shtëpi.”

Chanel Ayan

Pas atij momenti, dyshja filluan të lidhen, duke kaluar kohë së bashku duke vrapuar, duke folur dhe duke darkuar. “Fëmijët tanë janë adoleshentë, të dy shkojnë në universitete. Pra, ne po flisnim për diplomimin, ” Chanel vërejti. “Ne kemi aq shumë të përbashkëta që ju djema do të keni mundësi t'i shihni.” Ajo theksoi se “jeta është shumë e shkurtër” për një grindje. “Kjo është kështu sezonin e kaluar,” shtoi ajo. “Këtë sezon po shkojmë mirë. po qeshim. Unë sapo po flisja me të tani dhe jam i lumtur për miqësinë tonë.”

Bravo lëshuar të RHODubai Traileri i sezonit 2 në shkurt, i cili la të kuptohet për shfaqjen e një drame të re Karolina në një konfrontim me një anëtar tjetër të kastit, Sara Al Madani. “Më ndiq, ose je kundër meje” Sara dëgjohet duke thënë. Në një pikë tjetër të trailerit, Karolina bërtiti: “Ti je hipokrit, Sara.”

Caroline Stanbury

Amvisat e vërteta të Dubait Sezoni 2 premierë në Bravo E diel, 6 qershor, në orën 21:00 ET.