Caroline Brooks

Klea

Ylli i “Shtëpiakeve të vërteta të Dubait” Caroline Brooks u përplas me Gizelle Bryant në BravoCon

Ylli i “Shtëpiakeve të vërteta të Dubait” Caroline Brooks u përplas me Gizelle Bryant në BravoCon

Caroline Brooks, ylli i Amvise të vërteta të Dubait, zbuloi një ndërveprim të tensionuar me Amvise të vërteta të Potomac yll Gizelle Bryant gjatë BravoCon.

Caroline Brooks

“Le të themi se patëm një bisedë (në) BravoCon (2022) dhe nuk ishte shumë pozitive.” Brooks34, e ndarë në Podcast “Virtual Reali-Tea” nga Page Six.

Brooksi cili vetëm së fundmi i ishte bashkuar skenës së realitetit televiziv RHODubai, pranon se “as nuk i kujtohet” specifikat e shkëmbimit të tyre, por kujton tonin e përgjithshëm të pakëndshëm. “Thjesht e di që ajo nuk ishte shumë e sjellshme me mua. Është ashtu siç është”, tha ajo, duke shtuar se nuk ka ndërmend të ndreqë gardhet Gizelle. “Dhe të lutem mos më vendos dhe Gizelle ne nje 'Ultimate Girls Trip”, paralajmëroi ajo. “Kjo nuk do të shkojë mirë.”

Gizelle brynat

Karolina bëri të qartë se përplasja e tyre nuk kishte përfunduar Jason Cameron, a “Shtëpia e dimrit” yll ata të dy kishin dalë. “Ai nuk ekzistonte ende. Ai erdhi menjëherë pas”, shpjegoi sipërmarrësi, i cili themeloi Glass House nga Caroline Brooks.

Karolina dhe Cameron kishte një darkë në Carbone të Nju Jorkut në korrik 2022, pak para se të fillonte të shihte Gizelle dhe xhirimet e skenave për RHOP. Karolina të krahasuar e Jasonit model takimi për të Slade Smiley nga “Amvise të vërteta të Orange County,” i cili u takua në mënyrë të famshme me disa gra nga shfaqja.

Caroline Brooks

“Po më jep pak, si dridhje të Slade Smiley,” tha ajo. “Si kaloni nga ekskluziviteti në ekskluzivitet? Është pak e çrregullt, Jason.”

Pavarësisht dramës, Karolina vuri në dukje se ajo nuk ishte serioze për të. “Siç ndodh jeta, përfundova duke shkuar në një darkë me Carbone Jason dhe më pas ajo përfundoi me të pasi mbarova makaronat. Kështu që kënaquni, Gizelle”, vuri në dukje ajo. “Ajo mund të ketë Jason dhe çeku!”

Caroline Brooks

Brooks përshkruar Jason si “e ëmbël”, por zbuloi se takimi i tyre nuk ishte tamam emocionues. “E di që kur dolëm për darkë ai ishte shumë i ëmbël. Unë gjithashtu e di që më zuri gjumi gjatë darkës. Fjalë për fjalë, unë isha duke fjetur në tryezë. Unë hëngra makaronat dhe më zuri gjumi në tavolinë,” rrëfen ajo, duke shtuar se atmosfera e zhurmshme e Carbone nuk më ndihmoi. “Kam pasur makaronat më të shijshme që ndoshta kam ngrënë ndonjëherë në Nju Jork, dhe kam bërë edhe një dremitje të vogël atje.”

Aktualisht beqar, Brooks bëri shaka për jetën e saj të dashurisë që ishte “inekzistente”, por la të kuptohet për një sipërmarrje të re romantike në sezonin e ardhshëm të “RHODubai.“Ne po përpiqemi,” ngacmoi ajo, duke përmendur se fansat do ta shohin të takohet me një “djalë më të ri” në sezonin 2. “Vera po vjen, kështu që do të shohim.”

Caroline Brooks

Kapur Amvisat e vërteta të Dubait Sezoni 2 premierë të dielën në orën 21:00 ET më Bravo.