Caroline Brooks

Klea

Ylli i 'Shtëpiakeve të vërteta të Dubait' Caroline Brooks ndan lajme tronditëse

Ylli i 'Shtëpiakeve të vërteta të Dubait' Caroline Brooks ndan lajme tronditëse

Caroline Brooksylli i Bravo's Amvise të vërteta të Dubait, po përballet me një humbje shkatërruese vetëm disa ditë para premierës së shumëpritur të sezonit 2 të shfaqjes së saj.

Caroline Brooks

Në një zemër X mesazh për fansat e saj më 31 maj 2024, Brooks zbuloi lajmin tragjik të vrasjes së mbesës së saj, duke shprehur pikëllimin dhe tronditjen e thellë. Ajo shkruajti:

“Mjesha ime u vra mbrëmë. Fjalët nuk mund të shprehin sa zemërthyer jam. Shoku është një nënvlerësim. Duke bërë paketimin dhe nisjen për në Amerikë.”

Caroline Brooks

Ylli i reality dedikoi sezonin e ardhshëm të RHODubai mbesës së saj, duke ndarë një foto prekëse të gruas së re të stolisur me një bluzë të gjelbër. Fansat derdhën mesazhe dashurie dhe mbështetjeje, duke ofruar ngushëllime gjatë kësaj periudhe të vështirë.

Caroline Brooks

Në Instagram, Karolina më tej vajtoi humbjen, duke kujtuar kujtimet e dashura me mbesën e saj dhe duke shprehur mosbesim për rrethanat tragjike. Ajo ndau homazhe të përzemërta së bashku me fotot e kthyera, duke zbuluar lidhjen e thellë që ata ndanë.

Derisa Brooks Duke u përmbajtur nga zbulimi i emrit të mbesës së saj ose detajeve në lidhje me organizimin e funeralit, mesazhet e saj rezonuan thellë me fansat, të cilët e ndjenin keqardhjen e saj të madhe.

Caroline Brooks

Përtej sipërmarrjeve të saj televizive në realitet, Karolina njihet për qëndrueshmërinë dhe shpirtin e saj sipërmarrës. E lindur dhe e rritur nga prindër emigrantë nga Hondurasi në Massachusetts, ajo u zhvendos në Dubai me ish-bashkëshortin e saj. Zoran. Pavarësisht përballjes me sfida personale, duke përfshirë një divorc që thuhet se e la atë pa asgjë, Brooks ka rindërtuar perandorinë e saj, duke shërbyer tani si Drejtoreshë Ekzekutive e kompanisë së pasurive të paluajtshme Rent DXB dhe pronare krenare e spa dhe sallonit luksoz, Glass House Dubai.

Ndërsa fansat presin me padurim rikthimin e Amvise të vërteta të Dubait për sezonin e tij të dytë, udhëtimi i Brooks premton të jetë frymëzues dhe i ngarkuar emocionalisht, ndërsa ajo lundron lart dhe poshtë të jetës me forcë të palëkundur.

Caroline Brooks

Brooks bashkohet me shoqet shtëpiake Caroline Stanbury, Sara Al Madani, Lesa Milan, dhe Chanel Ayan në sezonin e ardhshëm, do të shfaqet premierë mes homazheve të përzemërta dhe reflektimeve prekëse.