Monica Garcia

Klea

Ylli i ‘RHOSLC’, Monica Garcia, ekspozohet në mesazhe private me tekst të zbuluara nga nëna e saj!

Ylli i ‘RHOSLC’, Monica Garcia, ekspozohet në mesazhe private me tekst të zbuluara nga nëna e saj!

e Monica Garcias nënë, Lindau kundërpërgjigj pasi pa yllin e Bravo të pretendonte se ajo ishte lutur për të vendosur vendin e vajzës së saj në Amvise të vërteta të Solt Lake City të hedhura, gjatë pjesës 2 të ribashkimit.

Monica Garcia

Monica Garcia40 vjeçe, u tha shokëve të saj të grupit dhe mikpritësit të ribashkimit, Andy Cohenatë Linda shpresonte të zgjidhej nëse Monika u refuzua, gjatë episodit të së martës.

Monica Garcia

Linda shkoi te X, dikur Twitter, për të përplasur Monika si gënjeshtar, pasi u transmetua episodi i ribashkimit.

“Gjithçka Monika thotë për mua është një gënjeshtër apo gjysmë e vërtetë. Nuk kam aplikuar/audicuar KURRË,” Linda shkroi më 16 janar. “Jo [season four] apo ndonjë tjetër. Unë jam gazetar dhe producent televiziv i vlerësuar me çmime. Kjo ishte puna televizive në NYC – Gazetar/Producent i Lajmeve. Unë tashmë e kisha punën.”

Linda u tha ndjekësve të saj se “reality TV nuk është [her] filxhan çaj.”

Monica Garcia

Linda përfshinte një shkëmbim mesazhesh me tekst që ajo supozohej se kishte me vajzën e saj, në shkurt 2023.

Linda shkroi — “E di që ata nuk kanë nevojë për mua”, për të cilën Monika u përgjigj: “Po, kam … kam nevojë për ty.”

Linda ndau një mesazh tjetër që duket se mbështet historinë e saj në lidhje me ambiciet e saj televizive të realitetit.

Monica Garcia

“Dhe unë dua të jem aty për ty!! [One hundred percent] … Por unë nuk po shes shpirtin tim!!” shkroi ajo, duke shtuar disa emoji për të shtypur pikën e saj.

Monika u tha shikuesve se nëna e saj e la pas si fëmijë për të ndjekur një karrierë në televizion në Nju Jork. Ajo gjithashtu konfirmoi se ata nuk kishin komunikuar që nga mbyllja e xhirimeve.

Monica Garcia

Monika përdori llogarinë e saj të mediave sociale për të ndarë deklaratat mbështetëse të postuara nga fansat dhe ndjekësit.

Një fans e etiketoi atë si të vetmen origjinale RHOSLC anëtare e kastit, duke shtuar se ajo nuk ishte “e mërzitshme” si zonjat e tjera.

Shikuesi tha – “Jo [Monica Garcia] duke e mbajtur këtë [season and] ribashkim në shpinë të saj. I vetmi person i sinqertë në kast që nuk është i mërzitshëm [as f*ck]. Legit pagoi 80 dollarë për të shkarkuar TV drejtpërdrejt në Fubo për ta parë atë për këto ribashkime. Ajo është ikonike.”

Monica Garcia

Në fillim të këtij muaji, fansat brohoritën për të sapolindurin pasi ajo u demaskua si një troll i njohur në internet, gjatë episodit final. Shikuesit shkuan në mediat sociale për të vlerësuar bombën pasi e panë Heather Gay përballen Monika për aktivitetin e saj të fshehtë në rrjetet sociale, gjatë një udhëtimi të aktorëve në Bermuda.

Reagimi i fansave ishte i përzier, por shumë e vlerësuan Monika për të erëzuar sezonin.

Monica Garcia

Një fans theksoi – “Sa qesharake sa Xhen bëri 1000% më keq dhe asnjëri prej tyre nuk iu kundërvu kurrë por Monika ka një llogari troll për t’u hequr Xhen dhe ata çmenden fare pas saj?!?!! Monika, ju mbajtët këtë sezon!!! Ishte shumë e mërzitshme para jush, faleminderit!!”

Një tjetër shkroi – “LEGJENDA!!!!!”

Amvise të vërteta të Solt Lake City Ribashkimi i sezonit 4 përfundon Të martën në 20:00 ET në Bravo.