Heather Gay

Klea

Ylli i ‘RHOSLC’ Heather Gay zbulon FYTYRËN E RE…. HUNDË E re…dhe MJEKRE E re!!

Ylli i ‘RHOSLC’ Heather Gay zbulon FYTYRËN E RE…. HUNDË E re…dhe MJEKRE E re!!

Fansat u tronditën nga Heather Gay’s pamja fizike kur ajo u ndal Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt të martën.

Heather Gay

Amvise të vërteta të Solt Lake City Ylli tregoi fizikun e saj të zbukuruar gjatë paraqitjes, e cila pasoi finalen e ribashkimit të spektaklit.

Heather zbuloi më parë se ajo po merrte ilaçin popullor për humbje peshe, Ozempic, për të hequr kilogramët.

Heather Gay

Shikuesit vunë re menjëherë nofullën më të vogël të yllit të realitetit, për të cilën shumë besonin se ndryshoi pamjen e të gjithë fytyrës së saj.

Një temë në Reddit filloi së shpejti në lidhje me këtë temë, dhe përdoruesit tingëllonin në mendimet e tyre.

Heather Gay

Një shikues shkroi – “Omg fytyrë krejtësisht e re.”

Një tjetër fanse e hutuar pyeti – “Më falni, kush është ai?”

Disa përdorues besuan se Heather dukej si kushëriri dhe bashkëylli i saj, Whitney Rose, ndërsa të tjerët pyesnin veten nëse ajo thjesht do të kishte punësuar një grimier të ri.

Heather Gay

Një fans tha: “Ajo ishte e bukur më parë dhe duket bukur tani. Çfarëdo që e bën atë të lumtur.”

Ne nentor, Heather i tha People se ajo kishte marrë Ozempic për t’u dobësuar, por ishte më pak se e impresionuar me rezultatet.

“Unë kam qenë në të për një kohë të gjatë, por nuk kisha parë shumë rezultate,” tha ylli i Bravo në atë kohë. “Dhe unë nuk kam pasur rezultate masive, por mjaftueshëm që njerëzit të vënë re, gjë që është e mrekullueshme.”

Heather Gay

Pronarja e Beauty Lab dhe Laser shpjegoi se si humbja e disa kilogramëve kishte çuar në ndryshime befasuese në jetën e saj të përditshme.

“Ju humbni pesë kilogramë, njerëzit janë më të mirë me ju,” tha nëna e tre fëmijëve. “Nuk e di pse. Është mënyra se si funksionon bota dhe kjo më bën të trishtuar për gratë.”

Ajo shtoi: “Po ndihem sikur po vij pak në veten time dhe mendoj se shkëlqimi mund të jetë edhe pak nga kjo. Por unë do të jap meritën për të gjithë ndërhyrjen mjekësore.”

Heather Gay

Heather’s Paraqitja e WWHL erdhi pasi kasti shpërtheu bombën Përfundimi i sezonit 4 në episodin e fundit të ribashkimit.

Heather Gay

Tifozët shikuan Heather demaskoj bashkë-yllin, Monica Garcia, si një troll në internet që kishte postuar helm për aktorët për vite me radhë, në një episod final që u bë shpejt viral.

“Misteri për mua me Monika është, ‘Kush është Monika e vërtetë?’ … E verteta Monika është dikush që me të vërtetë nuk dëshiron të jetë miku ynë, por dëshiron të përfitojë nga jeta dhe dhimbja jonë. Unë e di se kush je në të vërtetë dhe kush je në të vërtetë është ngacmuesi kibernetik, trolli i internetit Reality Von Tease. Heather tha gjatë një darke të hedhur në oqean.

Heather Gay

Heather, Whitney, Angie Katsanevas, Lisa Barlow dhe Meredith Marks të gjithë pritet të kthehen në “Shtëpiake të vërteta të Solt Lake City” për sezonin 5.

Monika thuhet se u shkarkua nga rrjeti dhe nuk do të filmojë për Sezonin 5.