Nneka Ihim

Klea

Ylli i ‘RHOP’ Nneka Ihim vë në shpërthim Melissa Gorga!

Ylli i ‘RHOP’ Nneka Ihim vë në shpërthim Melissa Gorga!

Amvise të vërteta të Potomac i sapoardhur, Nneka Ihim, ka qenë në kundërshtim me Uendi Osefo, por e zhvendosi fokusin e saj te një “Amvise” e Nju Xhersit gjatë një paraqitjeje të fundit në Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt.

Nneka Ihim

Nneka mori pjesë në një lojë të quajtur E vërteta ose pini çajin tuaj të ëmbël, gjatë së cilës asaj iu kërkua t’i përgjigjej një sërë pyetjesh të dyshimta, me temë Bravo. 36-vjeçares iu kërkua të gjente se cili Bravo celeb ishte “më shpërfillësi” ndaj saj gjatë BravoCon 2023.

Nneka Ihim

Nneka derdhur se një ndërveprim me Amvise të vërteta të Nju Xhersit yll, Melissa Gorga, nuk kishte qenë veçanërisht e këndshme.

“Sinqerisht, e urrej ta them këtë, por do të thoja Melissa Gorga nuk ishte shumë e bukur”, tha ajo. “Por burri i saj [Joe Gorga] ishte e mahnitshme. Fjalë për fjalë.”

Melissa Gorga

të Nnekës takim i ftohtë me Melisa erdhi pak para se ajo të zbulonte se disa nga kolegët e saj e besonin këtë Uendi nuk donte që ajo të bashkohej me RHOP grup miqsh.

Nneka Ihim

Nneka pohoi se disa nga gratë lanë të kuptohet se mospërfillja i kishte rrënjët në xhelozi, në një intervistë në dhjetor me Page Six.

“Për fat të keq, unë mendoj se ishte kështu,” Nneka tha për median. “Siç thashë, gjërat që ndodhën përpara se të shfaqeshin kamerat më çuan në atë përfundim, [which were] në përputhje me gjërat që ajo bëri ndërsa kamerat po rrotulloheshin. Pra, në fund të fundit, ajo nuk donte që unë të isha atje. Dhe ju e dini, nuk është vendimi i saj. Zoti më ka bekuar dhe ja ku jam.”

Nneka Ihim

Nneka, i cili thuhet se është nga i njëjti fis nigerian si Uendi, akuzoi nënën e skuadrës së saj për paraqitjen e emrit të saj në një faltore, si pjesë e një komploti të supozuar për ta vënë në siklet atë gjatë sezonit të saj debutues.

Nneka Ihim

Melisa ka një reputacion të çuditshëm në lidhje me ngjarjen vjetore të tifozëve. Ajo bëri bujë gjatë BravoCon 2022 pasi raporte të shumta pretendonin se ajo kishte nxitur një konfrontim me bashkë-yll, Jennifer Aydin. Melisa Dyshohet se e quajti bashkë-yllin e saj një “humbëse, f-mbret humbës i dashur”, duke e shtyrë shokun e saj të aktorit të kthente një “mbyll f-k”.

Melissa Gorga

Jennifer e ngatërroi me Gorgas pasi kaluan rrugët në hollin e hotelit Gansevoort Meatpacking në New York City, në tetor 2022.

Joe thuhet se ka ndërhyrë për të mbrojtur gruan e tij, duke i treguar Jennifer – “Mbylle gojën, kurvë e ndyrë mbret.” Jennifer, e cila ishte me asistentin e saj në atë kohë, dyshohet se u përgjigj duke i hedhur kupën e saj plastike. Jennifer më vonë mohoi të kishte hedhur një filxhan në Joe, por pranoi se hodhi ujë në drejtim të Tom Minion, “djaloshit të talentuar” të çiftit, i cili supozohet se i tha asaj, “ti je një klasë e ulët dhe plehra”.

Jennifer Aydin

Bravo ekzekutiv, Andy Cohentha më vonë Entertainment Tonight nga ana drama – “Mendoj se është e pahijshme. Pika e periudhës.”

Andy Cohen

Në fillim të këtij muaji, Joe Gorga ishte nisur nga një shkollë e mesme në New Jersey pasi akuzoi një djalë që merrte djalin e tij, Gino Gorganë ringun e mundjes. Ngjarja ka ndodhur në shkollën e mesme Parsippany Hills, pasi Xhino u kap nga kundërshtari i tij. TMZ ka siguruar pamjet video të Joe duke iu afruar me inat arbitri dhe kundërshtari i djalit të tij pas përfundimit të e Xhinos ndeshje. Stafi dhe prindër të tjerë ndërhynë përpara se gjyqtari të binte bilbil dhe të urdhëronte Joe për të dalë nga gjimnazi.