Ashley Darby

Klea

Ylli i “RHOP” Ashley Darby goditet nga fansat për këngën e re që tingëllon “Cringe”

Ylli i “RHOP” Ashley Darby goditet nga fansat për këngën e re që tingëllon “Cringe”

Tifozët po zvarriten Ashley Darby’s kënga e re pas performancës së saj mbresëlënëse në një mbledhje fondesh për shëndetin në Uashington, DC

Ashley Darby

Ashley Darby, 36, zuri skenën qendrore në një ngjarje të mirëqenies të shtunën, më 1 qershor, në Uashington, DC, për të mbledhur fonde për Shoqërinë Kombëtare të Tumorit të Trurit.

Amvisat e vërteta të Potomac ylli kishte promovuar mbledhjen e fondeve të GnA Fusion, të organizuar bashkë me yllin e saj Gizelle Bryant, 53, për javë të tëra.

Ashley Darby

Ngjarja, e quajtur sipas linjës së re të veshjeve të fitnesit të dyshes, shfaqi një mëngjes me aktivitete shëndetësore dhe mirëqenieje, duke përfshirë klasa joga dhe HIIT. Bravo kamerat kapën ngjarjen dhe shokët e tij Jacqueline Blake, 39, dhe RHOP shap, Nneka Ihim36 vjeç, treguan mbështetjen e tyre.

Një burim që mori pjesë në këtë ngjarje dha Dielli i SHBA një përmbledhje ekskluzive e ditës, duke theksuar një moment veçanërisht të vështirë që përfshin Ashley. Insajderi ka rrëfyer e Ashley-t performanca në skenë e këngës së saj të re, “Healing and Thriving”.

Ashley Darby

Ashley nuk mund të këndoj për s**t. Fjalë për fjalë tingëllonte si një 6-vjeçar në një bar karaoke, “tha troç burimi, duke e përshkruar performancën aq larg nga ajo që prisnin të pranishmit.

Dielli i SHBA mori një video të performancës së Ashley-t, duke e treguar atë me pantallona të shkurtra të zeza, një bluzë të vogël të bardhë dhe atlete, duke i shkelur këmbët dhe duke u përpjekur të angazhojë turmën e ulur në bar.

Ashley Darby

Kënga e re, e cila reflekton ndarjen e saj nga bashkëshorti Michael dy vjet më parë, nuk arriti të impresiononte audiencën.

Pavarësisht performancës, burimi e përmendi këtë Ashley dhe Gizelle ishin shumë të personalizuar dhe mbështetës, duke shprehur gatishmërinë për të marrë pjesë në ngjarjet e ardhshme Ashley përmbahet nga të kënduarit.

Ashley Darby

Reagimet në mediat sociale ishin më pak falëse, me shumë kritika e Ashley-t duke kënduar. “Ashley tingëllon e tmerrshme, prit mikrofonin,” komentoi një person. Një tjetër pyeti: “Kjo është qesharake”, ndërsa një i tretë e quajti performancën e saj “qesharake dhe të tmerrshme”.

Kritikët vazhduan, me një vërejtje, “Kush vazhdon t’i thotë asaj të hyjë në kabinë dhe të krijojë muzikë sepse është vërtet e keqe,” dhe një tjetër duke shtuar: “Ajo tingëllon pa frymë. Kjo këngë është shumë e frikshme.”

Ashley Darby

“Vokali është kudo,” vuri në dukje një tjetër fanse, duke marrë dhjetëra pëlqime. “Po, unë do të përcjell muzikën e saj, është e ndyrë dhe e ndyrë” thirri një tjetër.

Ashley, e cila iu bashkua ekskluzivitetit në janar 2016, është përpjekur të shfrytëzojë famën e saj në televizionin e realitetit për të nisur një karrierë këngëtare mes sipërmarrjeve të tjera. Në vitin 2018, ajo publikoi këngën e saj debutuese, “Coffee and Love”, prodhuar nga vëllai i saj.

RHOP aktualisht është në xhirime.