Ylli i 'RHONJ' Teresa Giudice më në fund adreson thashethemet e shumta për divorcin

Klea

Ylli i ‘RHONJ’ Teresa Giudice më në fund adreson thashethemet e shumta për divorcin

Ylli i ‘RHONJ’ Teresa Giudice më në fund adreson thashethemet e shumta për divorcin

Teresa Giudice adresoi me vendosmëri thashethemet e vorbullta të divorcit që përfshinin atë dhe Luis Ruelaspasi thashethemet vërshuan në internet për problemet e krijuara në martesën e tyre.

Teresa Giudice

Teresa Giudice trajton vazhdimisht tema të vështira ballë për ballë, veçanërisht kur ka të bëjë me bashkëshortin e saj, Luis Ruelas. Qoftë nëse ka të bëjë me konflikte familjare, çështje midis miqve ose spekulime për marrëdhënien e saj, Tereza është gjithmonë i gatshëm të përballet me këto çështje.

Teresa Giudice

Si një anëtar themelues i kastit të Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit, Tereza e ka ndarë hapur jetën e saj personale në Bravo që nga sezoni i inaugurimit të tij në maj 2009, dhe ajo vazhdon ta bëjë këtë edhe sot.

Tereza ka ofruar tashmë një paraqitje të shkurtër të marrëdhënies së saj dhe Louie, nga takimi i tyre i çuditshëm në Jersey Shore në 2021 deri në dasmën e tyre të pasur në New Jersey në 2022. Megjithatë, ajo tani po trajton spekulimet në lidhje me gjendjen aktuale të martesës së tyre.

Teresa Giudice

Spekulimet për te Terezes martesa filloi të qarkullonte pas udhëtimit të saj në Miami me miqtë në shkurt. Megjithatë, Tereza i hodhi poshtë të gjitha këto thashetheme gjatë një episodi të 14 shkurtit të podcast-it të saj, Namaste B$tches, të cilin ajo e drejton bashkë me Melissa Pfeister. Tereza i shprehu habinë e saj mikpritësit të saj, pasi mësoi se kishte pëshpëritje që sugjeronin se martesa e saj ishte në telashe.

“Unë thashë, ‘a jeni serioz?'”, tregoi ajo. “E di, jemi të pandarë; ne vërtet jemi.”

Teresa Giudice

Tereza i siguroi dëgjuesit se ajo dhe Louie mbeten të bashkuar,

“Unë dhe Louis nuk po divorcohemi,” sqaroi ajo në përfundimin e episodit. “Dhe është në rregull që unë të bëj një udhëtim për vajzat dhe që ai të ketë udhëtimet e veta…nuk duhet të jemi bashkë çdo moment të ditës.”

Teresa Giudice

Gjatë një episodi të podkastit më 28 shkurt, Tereza reflektuar se si komentet në lidhje me marrëdhënien e saj mund të jenë të dëmshme, veçanërisht për dikë si Louie, i cili nuk ishte i njohur me shqyrtimin publik përpara marrëdhënies së tij me Tereza. “Askush nuk e kupton këtë botë derisa ti të jesh pjesë e saj,” vuri në dukje ajo. “Dhe duket se kur je në krye, të gjithë të vënë në shënjestër.”

Teresa Giudice

Tereza Gjithashtu ndau këshilla të vlefshme se si të merreni me thashethemet, “Nëse hasni diçka të pakëndshme, ose duhet ta fshini ose ta bllokoni”, këshilloi ajo bashkë-prezantuesin e saj.

Tereza dhe Louie’s Lidhja mbetet e fortë, sipas Instagramit të saj, i cili është i mbushur me foto të saj dhe të bashkëshortit. Veçanërisht një foto magjepsëse nga fillimi i marsit që i shfaq ato në Beverly Hills, Kaliforni, tërhoqi vëmendjen. “Zemra ime është e gjitha e jotja”, ka shkruar ajo me dashuri këtë foto.

Teresa Giudice

Për më tepër, Tereza sqaroi në Instagram arsyen Lui ndonjëherë shihet pa unazën e tij të martesës, duke shpjeguar se ai e heq atë për stërvitjet e tij. Për ata që kërkojnë konfirmim të mëtejshëm të lidhjes së tyre të palëkundur, Louie’s Postimi i Shën Valentinit në Instagram shërben si dëshmi e sinqertë. “Dashuria juaj ndriçon çdo cep të zemrës sime, duke e mbushur atë me ngrohtësi dhe gëzim,” shkroi ai. “Ju nuk jeni vetëm një nënë dhe grua e jashtëzakonshme, por edhe shpirti im binjak në çdo kuptim. Të zgjohem pranë teje çdo ditë është një bekim që e kam për zemër.”

Teresa Giudice

Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit kthehet në maj, në Bravo.