Teresa Giudice

Klea

Ylli i 'RHONJ' ndërpret lidhjet me Teresa Giudice për të mbrojtur shëndetin e saj mendor

Ylli i 'RHONJ' ndërpret lidhjet me Teresa Giudice për të mbrojtur shëndetin e saj mendor

Në një lëvizje vendimtare që synon të ruajë mirëqenien e saj mendore, një 'RHONJylli ka zgjedhur të shkëpusë lidhjet me të Teresa Giudice, duke përmendur nevojën për paqe dhe qartësi personale.

Teresa Giudice

Në një intervistë në Hyni në “Houswives Nightcap” të Hollivudit, Jenn hedh dritë mbi arsyen pse ajo mbetet e përzemërt me Teresa Giudice pavarësisht nga grindjet e vazhdueshme mes Tereza dhe shoqja e saj prej kohësh, Margaret Josephs.

Jennifer shpjegoi se nëse ajo nuk do të ishte te Terezes RHONJ bashkë-yll, ajo do t'i kishte dhënë fund lidhjes së tyre.

  Jennifer Fessler

Ajo sugjeroi atë Tereza ishte “e bukur” gjatë prodhimit të RHONJ sezoni 14, duke thënë: “Nuk është në natyrën time të jem i keq me dikë që sillet mirë me mua. Dhe më pëlqen të krenohem me idenë që dëgjoj. Dhe për të dëgjuar këndvështrime të tjera.”

Megjithatë, Jennifer e bëri të qartë se miqësia e saj me Tereza nuk ka qenë kurrë shumë afër.

Jennifer Fessler

Ajo gjithashtu përmendi se ka vendosur të distancohet Terezaduke iu referuar thashethemeve se Tereza dhe Jennifer Aydin ndanë thashetheme dhe ekrane për të inkurajuar a RHONJ adhuroni llogarinë në Instagram për të postuar negativisht për disa anëtarë të kastit.

Tereza dhe unë – nuk kemi qenë kurrë miq të ngushtë, të ngushtë. E drejta. Ne ishim miqësorë. Dhe është për të ardhur keq, sepse tani shumë nga këto gjëra që janë shfaqur në mediat sociale – unë kam bërë një hap prapa. Vetëm për shëndetin tim mendor” Jenn Fessler të përbashkëta.

Jennifer Fessler

Jenn gjithashtu ka përditësuar fansat për miqësinë e saj me Margaret Josephsduke konfirmuar se janë ende “afër” pavarësisht disa konflikteve.

Margaret është mërzitur me mua. Jam mërzitur me të. Por ne e kaluam atë. Sepse në anën tjetër të kësaj është e gjithë kjo dashuri”, tha ajo.

Jennifer Fessler

“Pra, ia vlen ta kalosh atë. Dhe kështu bëjmë gjithmonë në fund. Unë do ta vras ​​për të gjitha gjërat që ajo thotë për mua. Por kjo është për një ditë tjetër.”

Duke iu drejtuar Margaret JosephsBesimi se ajo u miqësua Tereza për të shmangur konfliktin, Jenn u përgjigj: “Nuk më pëlqen konfrontimi, është e vërtetë – mendoj Margaret tha se isha 'salcë e dobët'. Ose diçka për këtë qëllim,” vuri në dukje ajo.

  Margaret Josephs

“Unë nuk mendoj se jam salcë e dobët, sepse nëse do të vish tek unë – do të vij tek ti.”

Josephs kishte shprehur habinë për e Xheniferit miqësia me Giudice në një intervistë në maj 2024 në Hyni në “Houswives Nightcap” të Hollivudit.

Margaret Josephs

“Isha pak i tronditur nga kjo – nuk do të gënjej. Sepse Tereza me të vërtetë nuk është tipi i saj i njeriut,” Josephs tha, duke shtuar se beson Fesler “Nuk i pëlqen konfrontimi.”

“E di Jen Fessler, kam qenë mik me të para se ajo të hynte në emision. Unë e njoh llojin e njerëzve që ajo pëlqen dhe shoqërohet me të. Dhe, ju e dini, disa gjëra janë vetëm për paraqitje për mendimin tim.” Josephs vazhdoi.

Margaret Josephs

Josephs deklaroi gjithashtu se Giudice “Nuk do të thotë asgjë në jetën (e saj)”, gjatë intervistës. “Ajo me të vërtetë nuk do të thotë asgjë në jetën time. Unë as nuk do të njihja një person të tillë Teresa Giudice,”, deklaroi ajo.

Ajo përmendi se disa RHONJ i thanë shokët e filmit Giudice “Ishte i fiksuar pas (asaj)” dhe “do të hidhte një bombë” gjatë xhirimeve të sezonit 14.

Margaret Josephs

“Dua të them që ajo është aq e fiksuar pas meje, saqë mund të kujdesem më pak për të.” Margaret shtuar.

Tereza trajtoi problemet e saj me Margaret në një episod të majit 2024 të Tori Spelling podcast, “Gabim drejtshkrimor”, duke shprehur pakënaqësinë e saj me Margaret’ pretendojnë se bashkëshorti i saj, Luis “Louie” Ruelas, harxhoi të gjitha paratë e saj.

Tereza sugjeroi që Josephs bëri kërkesën për vëmendje.

Teresa Giudice

“Ajo po nxjerr këtë tregim të rremë atje. Ajo po përpiqet të më bëjë historinë e saj. Kjo është gjithçka që ajo bën është të flasë për mua. Ajo është e fiksuar pas meje dhe burrit tim”, tha Giudice.

Episodet e reja të RHONJ ajër të dielave në Bravo.