Margaret Josephs

Klea

Ylli i ‘RHONJ’ Margaret Josephs ndez Jackie Goldschneider në mes të ndryshimit të Aleancës në sezonin 14

Ylli i ‘RHONJ’ Margaret Josephs ndez Jackie Goldschneider në mes të ndryshimit të Aleancës në sezonin 14

Margaret Josephs sugjeroi që lidhja e saj me Amvise të vërteta të Nju Xhersit bashkë-yll, Jackie Goldschneidermund të mos jetë në gjendjen më të mirë aktualisht.

“Unë dua Xheki dhe libri i saj sapo doli. Është i fuqishëm. Unë jam mirënjohës që ajo thotë kaq shumë gjëra të mahnitshme për mua në libër, dhe ne jemi të lidhur dhe kemi një lidhje.” Margaret56-vjeçarja, tha ekskluzivisht për Us Weekly të hënën, më 25 shtator, ndërsa promovonte kompaninë e saj të pijeve Soirée. “Për çfarëdo arsye, nuk është e njëjta gjë tani, por jam i sigurt se do të jetë.”

Jackie Goldschneider

Xheki46-vjeçe, kohët e fundit publikoi kujtimet e saj me titull “Pesha e të bukurës” në fillim të këtij muaji. Brenda librit, ajo tregoi sinqerisht luftën e saj gati dy dekadash me një çrregullim të të ngrënit. Margaretnga ana e saj, zbuloi se e kishte lexuar librin me kujtime dhe ishte “prekur” thellë nga rrëfimi “i vërtetë” dhe “frymëzues” i shoqes së saj.

Margaret Josephs

Megjithatë, me Jackie’s degradimi në një “mik të”, statusi në sezonin 13 dhe prezantimi i anëtarëve të rinj të kastit si Rachel Fuda dhe Danielle Cabral, roli i saj në serialin realitet u zvogëlua ndjeshëm. Përballë këtyre ndryshimeve, Xheki ka marrë masa drastike për të siguruar pozicionin e saj në emision. Duke bërë këtë, ajo ka zgjedhur të kundërshtojë antagonistin kryesor në kast, Margaret Josephsdhe grupet e saj.

Margaret Josephs

Edhe pse Margaret nuk zbuloi shkakun rrënjësor të tendosjes në marrëdhënien e saj me Xheki, ajo mbetet me shpresë se ata mund të përmirësojnë miqësinë e tyre. Ajo gjithashtu theksoi afërsinë e saj të vazhdueshme me Melissa Gorga, Dolores Catania, dhe Jen Fessler.

Xheki bëri një paraqitje në Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt të martën, duke konfirmuar tensionin ekzistues me Margaret.

Në lidhje me shokun e saj “më pak të preferuar”, Jackie konfirmoi thashethemet e fundit për një grindje duke pranuar se Margaret e mban atë titull.

“Nuk dua ta prish sezonin, por po kaloj diçka me të Margaret,”, ka ndarë ajo.

Margaret Josephs

Më vonë, gjatë WWHL: Pas shfaqjes, Xheki u pyet për marrëdhënien e saj me Melisaveçanërisht në dritën e e Melisës dëshira për t’u përfshirë në çdo ngjarje.

“Epo, unë dua të jem e ftuar në gjithçka, por ende nuk kam folur me të për këtë, kështu që do të shohim se si do të shkojë,” ngacmoi ajo.

Jackie Goldschneider

Një videoklip qarkulloi në Instagram këtë javë në të cilin Melisa u dëgjua duke shprehur zhgënjimin e saj, duke sugjeruar se Xheki, “dëshiron të jetë i ftuar në çdo festë.” Pas këtij zbulimi në rrjetet sociale, Xheki nuk hezitoi ta trajtojë këtë çështje gjatë bisedës së saj me mikpritësin në Ditën e Mirë të Nju Jorkut.

“Melissa, ti fole për mua një ditë më parë në Instagram. Ne do të duhet të flasim për këtë, ” Xheki deklaruar.

Melissa Gorga

Siç është raportuar, e Margaretës bashkë-yll, Danielle Cabral ka bërë një ndryshim befasues në aleancat e saj, duke zgjedhur të përafrohet me të Margaret Josephs dhe Melissa Gorga. Ky vendim vjen pas sulmeve personale nga Margaret gjatë sezonit të kaluar, i cili u largua Danielle ndjenja e ankthit dhe e prekur thellë.

Danielle Cabral

Raportohet se, Danielle iu nënshtrua presionit të konsiderueshëm dhe një breshëri reagimesh negative nga fansat për shkak të mbështetjes së saj për Teresa Giudice. Në kërkim të një mjedisi më të qetë, ajo gjeti ngushëllim duke u lidhur me të Margaret dhe Melissa Gorga.

Danielle Cabral duhet të tregojë kujdes, siç pëlqen shoqërimi i saj me një anëtar të kastit kontestues Margarete cila ka një histori të zbulimit të sekreteve dhe sulmit kundër anëtarëve të tjerë të kastit, mund të ketë pasoja të padëshiruara. Margaret Josephs’ modeli i sjelljes së çrregullt filloi me Siggy Flickerpastaj u zgjerua në Danielle Staub, Teresa Giudice, Jennifer Aydindhe tani Jackie Goldschneider.

Margaret Josephs

Margaret Josephs është me të vërtetë një lojtar i rrezikshëm në lojën e reality show-t, duke shfaqur një vendosmëri të pamëshirshme kur bëhet fjalë për zbulimin e sekreteve familjare që mund të dëmtojnë potencialisht reputacionin dhe të prishin familjet e lumtura.

Margaret Josephs

Për shkak të e Margaretës Reputacioni i dyshimtë, shumë anëtarë të kastit priren të lidhen me të nga frika se informacioni i tyre konfidencial mund të ekspozohej.

Amvise të vërteta të Nju Xhersit Sezoni 14 është aktualisht në prodhim.