Danielle Cabral

Klea

Ylli i “RHONJ” Jennifer Aydin zbulon detaje nga prapaskenat e një përleshjeje të ashpër me Danielle Cabral

Ylli i “RHONJ” Jennifer Aydin zbulon detaje nga prapaskenat e një përleshjeje të ashpër me Danielle Cabral

Jennifer Aydin aludoi për shkakun themelor të përplasjes së saj me Danielle Cabral në një episod të fundit të Amvise të vërteta të Nju Xhersitndërsa zbulimet nga e Danielle Ish-stilistja e flokëve hodhi dritë mbi tensionet shtesë jashtë xhirimeve.

Danielle Cabral

Gjatë episodit, Jennifer pohoi ai stilist Karyn Desimone e kishte ftuar për modele për një masterclass, për të cilën ajo ra dakord.

Megjithatë, Jennifer pretenduar se Danielle më vonë e paralajmëroi atë Karyn mund të mos e kompensojë atë siç i premtoi – një veprim që Jennifer e interpretoi si zbulim e Danielle karakter të vërtetë.

Jennifer Aydin

Konfrontimi u përshkallëzua në ekran kur Danielle thuhet se ka hyrë e Xheniferit hapësirë ​​personale, drejtuese Jennifer për ta larguar, duke e nxitur Danielle të hakmerret duke hedhur një pije.

Duke reaguar ndaj sherrit, stilisti Karyn Desimone ka shprehur mendimet e saj në Instagram, duke kritikuar e Danielle sjellje.

Danielle Cabral

“Askush nuk duhet të hyjë në hapësirën personale të askujt ose të përdorë dhunën.” Karyn shkroi, duke shtuar, “Por hajde Danielle, ti je i shqetësuar se një stilist flokësh do të të paguajë për të qenë në faqen e tyre dhe do të të promovojë para se të jesh kaq i famshëm, por ti nuk … promovove asnjë nga PUNËT E MIME në faqen tënde siç premtove. Kush është pis tani??”

Jennifer Aydin gjithashtu mori në mediat sociale për të adresuar Karyn drejtpërdrejt, duke iu referuar e Danielle gjoja tradhti.

Danielle Cabral

“Të thashë atë natë ajo u zemërua me ty që më fole se ishte çështje kohe para se ajo të të bënte edhe ty.” Jennifer ka shkruar. “Kisha te drejte. Por ju jeni shumë i talentuar dhe puna juaj flet vetë. Dhe më vjen keq që ajo të bëri këtë. Dhe te Marissa. Dhe te Lina. Unë mendoj se është një ‘temë e përsëritur’ me atë.”

Në përgjigje të grindjes së vazhdueshme, Karyn ndau këndvështrimin e saj për takimin e saj të fundit me Danielle jashtë xhirimeve.

Danielle Cabral

“Më vjen keq që nuk e pashë më herët përpara se të investoja gjithë kohën dhe energjinë time të çmuar. Unë u përplasa me të në sallonin e thonjve javën e kaluar, ishte si një rhonj episod,” Karyn komentuar. “Dhe edhe pasi shkëmbyem fjalë e kuptova, ajo ende nuk e kupton. Ajo është me të vërtetë deluzive dhe nuk e mban veten përgjegjës. Ose kjo ose ajo është një çakmak gazi.”

Dikur miq të ngushtë, Jennifer dhe e Danielle marrëdhënia duket e thyer përtej riparimit këtë sezon Amvise të vërteta të Nju Xhersit.

Shikuesit mund të shikojnë dramën që shpaloset të dielave mbrëma në orën 8/7c Bravo.