Margaret Josephs and Dolores Catania

Klea

Ylli i 'RHONJ' Dolores Catania flet përleshje EKSPLOSIVE me Margaret Josephs!

Ylli i 'RHONJ' Dolores Catania flet përleshje EKSPLOSIVE me Margaret Josephs!

Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit Sezoni 14 po rezulton të jetë i ndryshëm nga të tjerët, dhe Dolores Katania kohët e fundit ndau detaje rreth një debati të ashpër me Margaret Josephs gjatë xhirimeve.

Konflikti u ngacmua në hapjen e sezonit, ku u duk Dolores përdori një term të ashpër kundër Margaret Josephs.

Margaret Josephs dhe Dolores Catania

Gjatë një paraqitje në Jeff Lewis i SiriusXM Liveme Jeff Lewis dhe Shane Douglas, Dolores u hap në lidhje me incidentin, “Sillni zarfet e Manilës”, Dolores të ngacmuar para se të zhyten në mosmarrëveshjen dhe statusin aktual të marrëdhënies së tyre.

“Kjo është lufta më e madhe për mua dhe Margaret ka hyrë ndonjëherë”, Dolores deklaruar. “Duhet të qëndroni të sintonizuar. Ju do të shihni. Qëndroni të sintonizuar. Është çmenduri.” Jeff pyeti nëse kjo ishte “kur e quajte fjalën C”, duke shprehur habinë pasi ai e vlerëson miqësinë e tyre.

Margaret Josephs dhe Dolores Catania

“Me siguri do t'i zhveshni pantallonat kur ta shihni,” Dolores tha me shaka, “por ishte kaq intensive dhe më pas ajo më rrëzoi. Ne u qetësuam. Ne folëm dhe ishim mirë. Kështu bëjnë miqtë.” Shane vuri në dukje, “Kjo nuk është ajo që bëjnë amvisat.” Megjithatë, Dolores theksoi se ajo është e ndryshme nga yjet tipike të Bravo dhe preferon të zgjidhë konfliktet.

Margaret Josephs dhe Dolores Catania

“Nëse doni që diçka të funksionojë, atëherë ju e punoni atë dhe kjo nuk ka asnjë mënyrë tjetër,” shpjegoi ajo. I pyetur për të qenë “Zvicra” e kastit, Jeff sugjeroi se mund të shkaktojë pakënaqësi nga të dyja palët.

“Po, por ata duhet ta kapërcejnë atë,” Dolores u përgjigj. “Mund të fle natën duke e ditur se kurrë nuk kam ndeshur askënd dhe kam qenë një mik i mirë për të gjithë. Nëse nuk u pëlqen, më tregoni në fytyrë. Mos më godit me thikë pas shpine; fol me mua për këtë dhe ne mund të ndahemi me hijeshi si miq. Ju nuk mund të flisni më kurrë me mua dhe unë jam në rregull me këtë.”

Margaret Josephs dhe Dolores Catania

Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit Sezoni 14 transmetohet të dielave, në orën 8/7c Bravo.