Danielle Cabral

Klea

Ylli i ‘RHONJ’ Danielle Cabral dyfishon ngarkimin pa pagesë dhe trajtimin e stilistëve të flokëve si plehra!

Ylli i ‘RHONJ’ Danielle Cabral dyfishon ngarkimin pa pagesë dhe trajtimin e stilistëve të flokëve si plehra!

Danielle Cabral nuk përmbahet pas një takimi të tensionuar me Jennifer Aydin në ngjarjen e saj të fundit bamirëse, siç përshkruhet në episodin e së dielës të The Real Housewives of New Jersey.

Danielle Cabral

Duke hyrë në Instagram pas episodit, Danielle38-vjeç, nuk i ka thyer fjalët në adresimin e pasojave, veçanërisht në lidhje me stilistin e flokëve Lina Kidis’ heqje e diskutueshme nga seksioni VIP.

Në një deklaratë që është shpërndarë gjerësisht në rrjetet sociale, Danielle mbrojti suksesin e ngjarjes së saj në mbledhjen e 25,000 dollarëve për kampin Sunrise Day në Staten Island, ndërkohë që rrëmbeu edhe shokun e saj të aktorit.

Danielle Cabral

“Do të pranoj të gjitha goditjet, goditjet e ulëta dhe akuzat e neveritshme nga njerëzit e këqij me të drejtë egoiste, nëse kjo do të thotë që kjo ORGANIZATË E MREKULLUESHME të vihet re! Sillni atë,” Danielle pohohet, sipas një pamjeje të ekranit.

Duke reflektuar mbi organizimin e ngjarjes dhe keqkuptimin e vendeve VIP, Danielle shpjeguar, “Ishte një ‘gabim i ndershëm’ dhe ‘situatë fatkeqe’ që nuk u bë nga ajo.” Ajo sqaroi se konfuzioni ka lindur për shkak të sigurisë së pamjaftueshme, gjë që ka bërë që disa të pranishmit të keqinterpretojnë kufijtë e zonës VIP.

Danielle Cabral

Në postimin e saj plot pasion, Danielle la të kuptohet gjithashtu për tensione më të thella brenda RHONJ rreth, duke vajtuar për sfidat e lundrimit të famës së sapogjetur.

“Unë as që mund të filloj t’ju tregoj se çfarë kam duruar këtë vit nga njerëz të cilëve u besova, punova, mbrojta dhe i doja,” tha ajo. “Fama është e neveritshme për atë një arsye.”

Danielle Cabral

Mes stuhisë së mediave sociale, Jennifer Aydin, 47, dukej se u përgjigj me një postim të fshehtë të saj në Instagram, duke iu referuar kartave tarot dhe duke sugjeruar praninë e një “manipuluesi mjeshtër”.

Ndërkohë, e Danielle shoku anëtar i kastit Margaret Josephs57 vjeçe, tregoi mbështetjen e saj për Danielle me një seri emoji në seksionin e komenteve të e Danielle postim, duke sinjalizuar solidaritet mes dramës së vazhdueshme.

Jennifer Aydin

Fansat dhe ndjekësit gjithashtu peshuan mbi grindjen, me opinione të ndara për konfrontimin mes tyre Danielle dhe Jennifer.

“Duke parë Jen Aydin të flasësh për përulësinë është një shaka, “tha një komentues, duke iu referuar incidenteve të së kaluarës që përfshijnë e Xheniferit sjellje.

Kapur Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit sezoni 14 të dielave, në orën 20:00 ET, më Bravo.