Danielle Cabral

Klea

Ylli i ‘RHONJ’ Danielle Cabral akuzohet se e ka trajtuar ekipin e saj më keq se buburrecat e kanalizimeve

Ylli i ‘RHONJ’ Danielle Cabral akuzohet se e ka trajtuar ekipin e saj më keq se buburrecat e kanalizimeve

Danielle Cabral e detyroi skuadrën e saj glam të qëndronte në një hotel të lirë dhe nuk do të merrte para për udhëtimet e tyre në Uber, pavarësisht nga udhëtimi 45-minutësh i ekuipazhit për në vendin e BravoCon, sipas Amvise të vërteta të Nju Xhersit i brendshëm, Kim DePaola.

Danielle Cabral

RHONJ Alum kohët e fundit derdhi çajin e brendshëm në një intervistë të shpërndarë nga @byewighellodrama në Instagram. Kim ka dhënë detaje nga prapaskenat se si Danielle Cabral gjoja trajtoi stafin e saj, pasi ylli i realitetit e jetoi atë në skenën BravoCon.

Danielle Cabral

Danielle Cabral kishte ardhur ekipi i saj glam nga Jersey… Ajo i vendosi në një hotel 30 dollarë në ditë/natë, 45 minuta larg nga [venue],” Kim pretenduar.

Artistët e grimit duhej të “paguanin për Uber-et e tyre”, sipas Kimi cili shtoi se burri dashamirës i një anëtari të kastit madje i ofroi grupit një hotel më të afërt.

Danielle Cabral

Llogaria e fansave që postoi videon komentoi: “Kam kontrolluar fjalë për fjalë dhe ju mund të gjeni hotele në Vegas për rreth 30 dollarë në natë. Disa janë 33 dollarë, disa janë 47 dollarë, por ato patjetër kanë disa rreth atij çmimi.”

Danielle Cabral

Fansat ishin të shpejtë për t’iu përgjigjur akuzave, me shumë që e quajtën yllin e RHONJ një poser.

Një përdorues tha – “Aq më shumë që del në pah Danielle aq më pak më pëlqen ajo.”

Danielle Cabral

Një tjetër vuri në dukje: “Nëse nuk keni mundësi t’i vendosni ato në një hotel të mirë, atëherë nuk duhet të punësoni glam”.

Një kritik tha – “Danielle është një falsifikues. Ajo foli një lojë të mirë në fillim dhe më pas ????. Nuk është çudi pse e bënë atë të çuditshme për BravoCon.”

Danielle Cabral

Një person tjetër e mbrojti yllin e realitetit, duke shkruar – “Ata janë të gjithë pozues në një farë mase dhe super argëtues për t’u parë,” shkroi përdoruesi. “Dua të them, nëse [they] duan të tregojnë jetën e tyre të rrënuar me tren në TV kombëtar…. Merr ato para! Bëni ato lidhje SHEIN. Frankel s**t nëse ju lutem… Unë do ta shikoj dhe do të argëtohem.”

Danielle bëri bujë në shtator pasi ajo dhe bashkë-yll, Jennifer Aydin, u pezulluan pas një mosmarrëveshjeje që shpërtheu në një përleshje fizike.

Danielle Cabral

Gratë u ulën në stol gjatë xhirimeve të sezonit 14 pasi u grindën gjatë një bash të organizuar nga Teresa Giudice, më 21 shtator. Jennifer thuhet se është “shtyrë” Danielle, i cili “kapi një pije dhe e hodhi përmbys e Xheniferit fytyrë që rezulton me gjak.”

Page Six vazhdoi të raportonte se kompania e prodhimit, Sirens Media dhe Bravo hetuan incidentin. Gratë iu kthyen xhirimeve disa ditë pas përfundimit të hetimit.

Jennifer Aydin

Danielle foli për US Sun pas trazirave të aktorëve, duke e siguruar median se ajo ishte “mirë”.

Ajo tha: “Grupi i miqve tim më shpëton jetën, sepse ajo që kam është – e dini kur thonë: “Kur kockat janë të mira, shtëpia nuk shkërmoqet?” Kockat janë vërtet të mira.”

Danielle shtoi — “Gjithçka tjetër është zhurmë. Në fund të ditës. Unë kam një ushtri që më shfaqet çdo ditë në shtëpinë time. ‘A jeni mirë?’… ‘Jam mirë!’